sadsad x
asdasd

Moda Tasarım Çizimleri

Kerasus Yayınları
140,00 TL
96,60 TL
%31 indirim
Kazancınız
:
43,40 TL
Moda Tasarım Çizimleri Hakkında Bilgiler
Türü: Moda Kitapları
Sayfa Sayısı: 477
ISBN: 9786055225117
Kapak: Ciltsiz
Bina Abling
Bina Abling
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Moda Tasarım Çizimleri Kısa Özet

  Çizim becerilerinizi kavrama, uygulama ve çeşitlilik yönünden zenginleştirmeyi amaçlayan bu kitap, zihninizde çok daha fazla referans oluşturabilmek amacıyla, tasarım silüetleri, kumaş örnekleri ve kumaş çeşitlerini içeren görsel bir zenginlikle sunulmuştur.

  Farklı materyallerle çizim teknikleri ve güncel tasarım örneklerini inceleme ve uygulama olanağı veren bu çalışma, temel moda figür çizimleri, uzatılmış moda fromları, model çizimi, figür analizleri, podyum pozları ve baş çizimleri gibi derslerde işlenen konuları tekrar etme olanağı sağlamaktadır.

  Erkek ve çocuk giyiminin yanı sıra aksesuarları da işleyen çalışma, 400'den fazla giysi ve aksesuar çizimi örneği vermektedir. Çizim becerilerinizin gelişmesinde ve çeşitliliğinizi artırmanızda, alanın yetkin isimlerinin çalışmalarını incelemek önemlidir. Bu yüzden kitapta bir düzineden fazla size yol gösterecek ve örnek oluşturacak konuk sanatçıya yer verilmiştir.

  Potansiyelinizi en üst sınırına taşımanın ve yeteneğinizi ortaya koymanın yollarından biri de, doğru bilgiyi özümsemektir. Bu kitap doğru bilgiye ulaşmanızı vadediyor.

  Yazar Hakkında

  Bina Abling, Fashion Institute of Technology (FIT) ve Parsons School of Design'ın moda tasarımı bölümlerinde tasarım kavramları üzerine dersler verdi. Moda illüstrasyon, model çizimi ve moda portföy hazırlama programını yönetti. Moda konusunda birçok kitap yazdı.

Moda Tasarım Çizimleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.