250,00 TL
167,50 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
82,50 TL
Minik Kalplere Özel Hakkında Bilgiler
Türü: Türk Mutfağı Kitapları
Sayfa Sayısı: 144
ISBN: 9786055752521
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
satis-icon
Satış Rakamları 2 adet satılmıştır.
İlknur T. Özbalık
İlknur T. Özbalık
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Minik Kalplere Özel Kısa Özet

  Bir annenin tecrübeleriyle ve sıcaklığıyla bizzat deneyerek böyle bir çalışma yapması takdire değer. Umarım bu kitap anne adaylarına ve taze annelere çok yardımcı olacaktır. ilknur Hanım`ı bu çalışmasından dolayı kutluyorum.

  - Dr. M. Ender Saraç

  İlknur`un tarifleri iştahsız çocuklara özellikle sebzeyi ve geleneksel yemeklerimizi sevdirmek açısından çok güzel bir çalışma olmuş. Sağlıklı bir birey yetiştirmek için çocukları fast food tarzı yiyeceklerden uzak tutup, dengeli beslenmeyi öğretmek gerekir.

  Çok sevgiler

  - Sevil Taner

  Bilinçli ve sağlıklı beslenmenin önemi günümüz koşullarında giderek artarken, özellikle de çocuklarımızın neyle-nasıl beslendiğine büyük özen göstermemiz gerekiyor. Hem de anne karnından itibaren! İşte bu noktada, hem bir anne, hem de bir yemek yayıncısı olarak konu hakkındaki her türlü çabayı destekliyorum. Sevgili arkadaşım İlknur`un, dünya tatlısı oğluyla birlikte mutfağa girip ortaya çıkardığı yemeklerden oluşan bu kitap, minik kalpler ve anneleri için pratik ve sağlıklı bir rehber niteliğinde. Sebze-meyveden bakliyata, proteinden karbonhidrata, çocuk beslenmesi için gerekli tüm unsurları barındıran sağlıklı ve leziz yemek tariflerini, İlknur`un kendi objektifinden en sevimli halleriyle bu kitapta bulabilirsiniz.

  - Esra Düzdağ

 • 2. Hamur

Minik Kalplere Özel Hakkında Yorumlar