sadsad x
asdasd

Mindfulness ve Kabul Temelli Psikoterapi

Pusula (Kişisel) Yayıncılık

Cem Keçe

50,00 TL
40,50 TL
%19 indirim
Kazancınız
:
9,50 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Mindfulness ve Kabul Temelli Psikoterapi Hakkında Bilgiler
Türü: Psikoloji Başvuru Kitapları
Sayfa Sayısı: 328
ISBN: 9786054912674
Kapak: Ciltsiz
Cem Keçe
Cem Keçe
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Mindfulness ve Kabul Temelli Psikoterapi Kısa Özet

  Mindfulness ve farkında yaşamayı keşfedin...

  Mindfulness; dikkatimizi istemli, tarafsız, yargısız ve nazik bir şekilde yönetme ve şimdiye odaklama becerisidir, geçmişin *keşke*leri ve geleceğin *kaygı*ları yerine, tek gerçek olan *şimdi*de kalabilme becerisidir. Yaşadığımız *şu an*da dıştan ve içten gelen uyarıcıları, kendimizde ve etrafımızda gerçekleşenleri olabildiğince ve oldukları gibi anbean, şimdi ve burada fark etmektir; zihnimizden geçen düşünceleri bilincimizle görebilmektir; yaşadığımız duyguları ve vücudumuzdaki bedensel hisleri oldukları gibi algılamak ve kabullenmektir; yargılamadan, eleştirmeden ve otomatik pilot gibi tepki vermeden gerçekleşenlerle kalabilmek ve bilincimizle yanıt verebilmektir; olup biteni özgürce ve otantik bir şekilde deneyimleyebilmektir; merakla, anlayışla, özmerhametle ve nazikçe her şeyi sadece gözlemlemektir; *farkında olmak*tır, *bilinçli farkındalık*tır, *bilgece farkındalık*tır. *mindfulness ve kabul temelli psikoterapi*, hekimlere ve ruh sağlığı profesyonellerine bilgece farkındalığa dair yeni bir psikoterapi yol haritası sunuyor... - psikoterapist & yazar & eğitmen cem keçe

  Şimdinin gücünü hissedin...

  *hayat neden bu kadar zor? İnsanlar neden bu kadar acı çekiyor? Bu konuda gerçekçi olarak ne yapabiliriz?* Sorunlarının yanıtlarına *mindfulness ve kabul temelli psikoterapi* ile farklı bir bakış açısı edinmeye hazır olun. Bu kitap, hekimlerin ve ruh sağlığı profesyonellerinin danışanlarına, acıyla ve olumsuz duygularla savaşmayı bırakıp bilinçli farkındalık ve kabul ile hayatın sunduğu her deneyimi kucaklayarak özgürleşme yolunda, sadece iyi duyguları değil tüm duyguları hissetmelerine ve şimdinin gücünü yaşamalarına rehberlik etmelerine yardımcı olacaktır. Çünkü psikoterapinin amacı kendini *iyi hissetmek değil*, *hissetmek*tir, psikolojik sağlık ve psikolojik esneklik için hem iyi duyguları hem de kötü duyguları hissetmek önemlidir... - uluslararası entegratif kognitif psikoterapi enstitüsü (IICPI)

  Kendini ve ötekini bilmenin şifası...

  Ruhsal sorunların tedavisine yönelik bir dizi teknikten daha fazlası olan *mindfulness ve kabul temelli psikoterapi*, insanın herhangi bir psikolojik sıkıntı yaşarken bile, daha etkili, yapıcı ve tutarlı bir şekilde kendi değerlerine uygun bir yaşam sürdürme kapasitesi olan psikolojik esnekliği geliştirmesi, kendini ve ötekini bilme yolculuğunda ilerlemesi için gereken teorik ve pratik yaklaşım ve uygulamaları bir araya getiriyor... - cinsel sağlık enstitüsü derneği (CİSED)

Mindfulness ve Kabul Temelli Psikoterapi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.