sadsad x
asdasd
70,00 TL
63,00 TL
%10 indirim
Kazancınız
:
7,00 TL
Hayatım Hakkında Bilgiler
Türü: Önemli Olaylar ve Biyografi ve Otobiyografi Kitapl
Sayfa Sayısı: 384
ISBN: 9786059850926
Kapak: Ciltsiz
Kazım Karabekir
Kazım Karabekir
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hayatım Kısa Özet

  Kazım Karabekir Paşa’nın eserleri, her ne kadar kendi hatıraları olsa da yazılış ve hazırlanış şekliyle Paşa’nın olayların içinde bulunması ve tarihi bir misyonu olması münasebetiyle eserleri birer tarih hazinesidir.

  Dün okunuyordu, bugün de okunuyor, yarın da okunacak. Cumhuriyet tarihimizin kuruluş yıllarını bilmek isteyenler hiç bir zaman bu eserleri ellerinden bırakamayacaklar.

  Karabekir Paşa’nın şuan elinizde tuttuğunuz bu eseri bütün eserlerinin öncesi, yani Paşa’nın çocukluk döneminden başlayıp, gençlik dönemiyle devam eden, İttihat ve Terakki Cemiyeti isimli eserine gelene kadar ki dönemi anlattığı bölümüdür.

  Bir tarihin başlangıcını, bir büyük insanın doğuşunu, eserlerinden istifade ettiğiniz Kazım Karabekir Paşa’nın çocukluk ve gençliğini ‘Hayatım’ da okuyacaksınız.

  Karabekir Paşa şunları söylemektedir;

  *Herkesin hayatı, mükemmel bir tarih parçasıdır. Hele çocukların ibret alacağı güzel bir kitaptır. Şahsının ehemmiyetine göre böyle bir kitap bütün vatan evlatlarının da istifade edebileceği hakiki bir rehber olabilir. Ne idik, ne olduk? Mutlaka bilinmelidir.*

Hayatım Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.