sadsad x
asdasd
34,00 TL
23,46 TL
%31 indirim
Mezun Vermeyen Mektep Hakkında Bilgiler
Türü: Anı- Mektup - Günlük Kitapları
Sayfa Sayısı: 693
ISBN: 9786058372405
Kapak: Ciltli
Abdurrahman Şen
Abdurrahman Şen
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Mezun Vermeyen Mektep Kısa Özet

  "Bu kitap sadece Abdurrahman Şen’in meslekteki 40. yılının hikayesi ve bu 40 yıla tanık olan dostlarının izlenimlerini anlatırken kendi öykülerini dile getirdiği bir çalışma değil. Aynı zamanda, Şen’in yaşam öyküsü üzerinden Türkiye’nin yakın geçmişine toplu bir bakışla, yaşanan ve dile getirilmeyenlere hep bir ağızdan tanıklık edilmesinin belgesidir."

  "Abdurrahman Bey ile uzun süredir birlikte çalışıyoruz. İster Beyoğlu'nda, ister Büyükşehir'de- İstanbul markasına güç katmaya çalıştığımız her çalışmamızda kendisinin o parlak fikirlerinden, sönmeyen dinamizminden, kuşatıcı vizyonundan faydalandık."

  - Kadir Topbaş

  "Abdurrahman Şen gerçek bir sinema dostu, gönüllüsüdür. Mütevazı kişiliği ve sıcakkanlı dostluğu ile ben ve benim gibi pek çok sinemacı arkadaşımızın gönlünü kazanmıştır. Sinemaya verdiği desteklerden ötürü kendisine teşekkürü borç bilirim."

  - Müjde Ar

  "50 yıllık birikimime ve tecrübeme dayanarak söylüyorum; *Sende Pişekâr havası ve Hacivat çelebiliği var.* dedim. *Toprağından mı? Suyundan mı? Havasından mı?* derler ya işte o misal."

  - Zihni Göktay

  "Kendimin ve İstanbul'daki sanatçı dostlarımızın çok şanslı olduğunu düşünüyorum. Çünkü sanat ve sanatçıya sadece yöneticilik yapmakla kalmayıp geliştirdiği fikirlerle yeni ufuklar açan, aynı zamanda sanatçı kişiliği ile kendisi de kültürel üretime devam eden, sıcak dostluğuyla da ağabeyliğini her zaman hissettiren bir başkanımız var.

  - Serkan Çağrı

Mezun Vermeyen Mektep Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.