150,00 TL
100,50 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
49,50 TL
Mevsimsiz Çocuklar Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 144
ISBN: 9786057907363
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2020
satis-icon
Satış Rakamları 5 adet satılmıştır.
Nurhan Cihan
Nurhan Cihan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Mevsimsiz Çocuklar Kısa Özet

  Günümüz aileleri artık tek çocuk kültürü, küçük ev anlayışı ile bedeninden küçük kutuya sıkıştırılmış çocuklar inşa etmeye başladı, öyle ki aile kavramını bilmeyen çocuklar kendi mevsimlerinin farkına varamadığından bugün tüm ebeveynlerin şikayet ettiği çocuk modeli ortaya çıktı ve *Mevsimsiz Çocuklar* onlara yıkılan isim oldu.

  *Teknolojinin ilerlemesi, çocuklarda gereksiz ilaç kullanımı, ailelerin çocuğun istediği her şeyi alma yoluna gitmesi ve ‘Mevsimsiz Çocuklar’ yetiştirme eğilimi çocukların neşesiz ve sorunlu olmasına neden oluyor.*

  Geçmişte sokaklarda oynayan, kolay sosyalleşebilen çocuklar ne yazık ki artık gitgide daha farklı olmaya başladı.

  Yapılan araştırmalar Mevsimsiz Çocuklar`ın neşesiz, daha içine kapanık olduğunu, çabuk vazgeçtiklerini ve odaklanamama sorunu yaşadıklarını ortaya çıkarıyor.

  *Çocukların yalnızlığı gerçek bir salgındır. Bu salgın, sarılmanın, öpüşmenin veya güzel sohbetlerin artık bulunmadığı sofralarda büyüyen ismini *Mevsimsiz Çocuklar* koyduğumuz bir salgındır.

  Bu kitapta aile kavramının önemi, geçmişimiz ile gurur duyan bir neslin inşasını, sevginin ve sabrın onların geleceği için en büyük anahtar olduğunu muhabbet tadında hikayelerle anlatmaya çalıştık.

 • 2. Hamur

Mevsimsiz Çocuklar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.