sadsad x
asdasd

Meslek Yüksek Okullarına Yönelik Genel Muhasebe

Karahan Kitabevi - Ders Kitapları

Veyis Naci Tanış

50,00 TL
45,00 TL
%10 indirim
Kazancınız
:
5,00 TL
Meslek Yüksek Okullarına Yönelik Genel Muhasebe Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Eğitim Kitapları
Sayfa Sayısı: 304
ISBN: 9786054454334
Kapak: Ciltsiz
Veyis Naci Tanış
Veyis Naci Tanış
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Meslek Yüksek Okullarına Yönelik Genel Muhasebe Kısa Özet

  Prof. Dr. Veyis Naci TANIŞ, 1963 yılında Tarsus`ta doğdu. İlk-Orta ve lise eğitimini Tarsus`ta tamamlayan yazar, 1988 yılında Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden derece ile mezun oldu. Çukurova Üniversitesinde aynı yıl Yüksek lisansa başlayan yazar, ertesi yıl İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümüne asistan olarak girdi. YÖK bursu ile Eylül 1992`de gittiği İngiltere / aberdeen Üniversitesinde doktorasını Mayıs 1996`da tamamlayarak; Eylül 1996`da Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümüne Yardımcı Doçent olarak atanan yazar; Kasım 2000`de Doçent ve Nisan 2006`da Profesör unvanlarını almıştır.

  Yazar, üniversite eğitimi sırasında ve sonrasında çeşitli özel sektör işletmelerinde çalışmış, bazı orta ve büyük ölçekli üretim işletmelerine danışmanlık yapmıştır. Çukurova Üniversitesi Senatosunda üç yıl görev yapan yazar, halen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünde Muhasebe ve Finansman Anabilim Dalı Başkanıdır.

  Öğr. Gör. Bilal Zafer BERİKOL, 1972 yılında Adana`da doğdu. İlk-orta ve lise eğitimini Adana`da tamamlayan BERİKOL, 1998 yılında Mersin Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümün`den mezun oldu. Aynı yıl Mersin Üniversitesi`nde Yüksek Lisans eğitimine başladı. Çukurova Üniversitesi`nde 2007 yılında başladığı doktora eğitimine devam etmekte olan yazar, üniversite eğitimi sırasında ve sonrasında çeşitli özel sektör işletmelerinde ve kamu sektöründe çalışmıştır. 2009 yılında Çukurova Üniversitesi Kozan Meslek Yüksekokulu`na Öğretim Görevlisi olarak atanmış olan yazar halen görevine devam etmekte olup, ayrıca Yüksekokul Kurulu ve Yönetim Kurulu üyeliklerini de yürütmektedir.

   

Meslek Yüksek Okullarına Yönelik Genel Muhasebe Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.