sadsad x
asdasd
15,00 TL
9,75 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
5,25 TL
MERLİN VE KAYIP KRAL Hakkında Bilgiler
Türü: Hikayeler
Sayfa Sayısı: 48
ISBN: 9786053484400
Kapak: Ciltsiz
Julia Golding
Julia Golding
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • MERLİN VE KAYIP KRAL Kısa Özet

  Büyücü Merlin çok önemli birinin, İngiltere tahtının varisinin kim olduğunu hatırlayamıyordur! Kayıp varisi bulmak için, yeğeni Gwen`in yardımı ile sihirli taşa saplı kılıç testiden başka elinde hiçbir şey yoktur. Bu durumda Merlin, kayıp varisin kim olduğunu hatırlayabilecek midir?

  Çocuk ve eğitim üzerine yapılan araştırmalara göre okuma ya da okumama alışkanlığının temelini ilk okuduğumuz kitapların belirlediği ortaya çıkmıştır. Kolay anlaşılan, okumayı keyifli bir oyun haline getiren, soyut düşünmeye ve hayal gücüne katkıda bulunan kitaplar okuma alışkanlığının temelini sağlamlaştırırken, çocukların yaşlarına uygun olmayan bir anlatıma sahip, hayal güçlerini geliştirmelerine katkı sağlamayan kitaplara yönlendirilmesi de okumama alışkanlığına yol açmaktadır.

  Bu araştırmanın sonuçlarından yola çıkarak, Oxford Üniversitesi Yayınları tarafından hazırlanan ve okuma eylemini hem kalıcı hem de eğlenceli bir alışkanlık haline getirmeyi amaçlayan, seri, 150 kitap ve 4 ayrı okuma seviyesinden oluşmaktadır.

  Pedagog Ayşen Oy tarafından çocuk ve ruh sağlığı gelişimi açısından uygun bulunmuştur.

MERLİN VE KAYIP KRAL Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.