sadsad x
asdasd
17,00
11,56
%32 indirim
Merdivenin Sahibi Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 384
ISBN: 9786054922611
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Baal Hasulam
Baal Hasulam
Devamı
Kampanya

Merdivenin Sahibi Hakkında Yorumlar

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Merdivenin Sahibi Kısa Özet

    İnsanlık tarihinin en yıkıcı çağının şafağında, 20. yüzyılda, gizemli bir adam insanlık ve onun acılarının alışılmadık çözümüyle, sosyo-politik arenada ortaya çıktı. Kabalist Yehuda Ashlag, yazılarında açıklıkla ve tüm detaylarıyla öngördüğü savaşları, karışıklıkları ve daha çarpıcı olarak da bugün yüz yüze kaldığımız ekonomik, politik ve sosyal krizi anlattı.

    Birleşmiş bir insanlık için duyduğu derin özlem, onu Zohar Kitabını açmaya -ondaki eşsiz gücü- herkes için ulaşılabilir yapmaya zorladı. Kabalist, kabala, maneviyat, özgür seçim ve realitenin algısıyla ilgili bildiğinizi düşündüğünüz her şeye arkasını dönen, sinematik bir romandır. En yüksek edinim derecesine ulaşmış, tüm realiteye hükmeden tek güçle direkt temas içindeki insanın, hissiyatını ve içsel çalışmasını aktarmaya çalışan kendi türündeki ilk romanıdır. Kabalist, bilimsel bir açıklık ve şiirsel bir derinlikle birlik mesajı verir.

    Dinin, milliyetin, mistisizmin, uzay ve zamanın şeffaf yapısının ötesine geçerek, bize tüm insanlıkla beraber doğayla ahenk içinde olduğumuzda, tek mucizenin içimizdeki mucize olduğunu gösterir. Bize hepimizin Kabalist olabileceğini gösterir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.