249,00 TL
161,85 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
87,15 TL
Mekanik Aşk Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 512
ISBN: 9786059232487
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 385 adet satılmıştır.
Zeliha Eren
Zeliha Eren
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Mekanik Aşk Kısa Özet

  Bilişim İstihbarat Servisi’nde macera hız kesmeden devam ediyor!

  Kemerlerinizi çıkarmadınız, değil mi?

  Gördüğü her güzele kur yapabilme yeteneği olan, Bilişim İstihbarat Servisi’nin cesur ve yakışıklı ajanı Alex Cavendish, dünya kadın popülasyonu içinde asla öpmemesi gereken tek kadının dudaklarına dokunurken, geri dönüşü olmayan bir yola girdiğinin farkında değildi.
  Julie Thompson, robotlarıyla mutlu mesut yaşayan, onlara nesli tükenmekte olan son panda yavrusu muamelesi yapan bir bilim insanıydı. Fakat evrenin onunla ilgili farklı planları vardı. Hayatı boyunca nefret ettiği adamın çekimine kapılıp bir yanardağa dönüşmüş, bu da yetmezmiş gibi bir anda ajan olup göreve gönderilmişti. Üstelik de onunla…

  Alex, aristokrasinin beşiği olan İngiltere’de skandal haberler, renkli alışveriş poşetleri, işkence aletine dönüştürülmüş rujlar ve katil olma potansiyelini ortaya çıkaran futbolcuların arasında akıl sağlığını korumaya çalışırken, bir yandan da -kendi de dâhil olmak üzere- dünya çapında birçok ajanın hayatını kurtarmayı amaçlayan görevde başarılı olmak için, geçmişinden gelen şeytanlarıyla savaşmak zorunda kalır.

  İki inatçı yüreğin baştan çıkarma oyunlarıyla süslenen doludizgin aşkına kahkahalarla eşlik ederken, tehlikeli maceralarla kalp atışlarınız yükselecek.

  Tavsiye: Kesinlikle sakin olmadan okuyun!

  Öfke hiç bu kadar ateşli olmamıştı. Tutku hiç bu kadar alev almamıştı. Ve aşk… Belki de hiç bu kadar eğlenmemişti bu iki delinin kalbine düşene dek.

 • 2. Hamur

Mekanik Aşk Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.