sadsad x
asdasd
18,90 TL
13,80 TL
%27 indirim
Kazancınız
:
5,10 TL
Maviyi Toplamak Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 205
ISBN: 9789755094243
Kapak: Ciltsiz
Lois Lowry
Lois Lowry
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Maviyi Toplamak Kısa Özet

    Maviyi Toplamak, Lois Lowry’nin Newbery Medal ödülü alan *Yıldızları Saymak*, *Seçilmiş Kişi* ve *Mesajcı* adlı kitaplarından sonra, Arkadaş Gençlik dizisinden çıkan dördüncü kitabı.

    Şaşırtıcı bir orijinallikle Lowry, sanatın içinde barındırdığı gizem, insan hayatında anıların önemi ve sevginin vazgeçilmezliği hakkında derin sorular ortaya koyan bu heyecanlı öykü için canlı ve unutulmaz bir dünya resmeder. Öykünün kahramanı Kira, korkutucu ve belirsiz bir gelecekle karşı karşıyadır. Muhafızlar Konseyi tarafından yargılanmak için çağrıldığında Kira, hayatı için mücadele etmeye hazırlanır. Ancak beklenmedik bir biçimde Konsey’in Kira için bazı planları vardır. Hayatta kalmasını sağlayan neredeyse büyülü bir yetenekle kutsanan genç kız, yeni sorumluluklarla ve bildiği tek dünya içinde gizlenmiş birçok gizemle karşılaşır. Matt adındaki kimsesiz bir çocuğun ve köpeğinin yardımıyla Kira, en sonunda kayıp rengi -maviyi- yaratmasını sağlayacak olan bitkiye ulaşmak için bir yol bulur. Böylece kalbinin sesini dinleyerek geleceği şekillendirmeye cesaret eder. Gerçeği aramak için çıktığı bu yolculukta Kira, kendi hayatını ve dünyayı sonsuza kadar değiştirecek şeyler keşfeder.

    Maviyi Toplamak, insanı topluluk, yaratıcılık ve öğretilen değerler üzerinde düşünmeye teşvik ederken Lois Lowry bir kez daha okuyucuları son sayfayı bitirdikten çok sonra bile düşünmeye iten kışkırtıcı bir yolculuğa çıkarıyor. Sizi gizemlerle dolu bu serüvene davet ediyoruz.

Maviyi Toplamak Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.