160,00 TL
112,00 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
48,00 TL
Mavi Kanatlar Hakkında Bilgiler
Türü: Roman ve Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 232
ISBN: 9786050837124
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2024
satis-icon
Satış Rakamları 3023 adet satılmıştır.
Jef Aerts
Jef Aerts
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Mavi Kanatlar Kısa Özet

  "Biz öyle sıradan kardeşler değildik. Biz turna kuşu kardeşleriydik. Filizcik`i kendini evinde hissettiği tek yere, ailesinin yanına götürüyorduk."

  Sevgi ve sorumlulukla birbirine bağlanmış iki kardeş...
  Kardeşi Josh`tan beş yaş büyük olan Jadran, fiziki olarak Dev lakaplı olacak kadar iridir fakat kardeşinden ve diğer çocuklardan daha küçük bir kalbe sahiptir. Yine de bu durum onlara engel olmaz. İki kardeş, buldukları yaralı turna kuşuna, ailesini Güney`e kadar takip edebilmesi için, yeniden uçmayı öğretmek isterler. Annelerinin müzikallerde oynadığı zamanlardan kalan büyük mavi kanatları takarlar ve turnaya nasıl uçacağını göstermek için yükseğe tırmanırlar. Josh, ısrarcı kardeşi yüzünden talihsiz bir kaza geçirdiğinde her şey değişir. Jadran, birlikte yaşamaya devam edemeyecek kadar tehlikeli görünürken ailesiyle kalabilir mi?
  İki kardeş, Jadran`ın bir bakım evine taşınması gerektiğini öğrenince kaçmaya karar verir ve turna kuşunu da yanlarında götürür. Bu, bir ailenin sıcaklığını arayan cesur ve dokunaklı bir yolculuktur. Mavi Kanatlar, tüm zorluklara rağmen kırılganlık, güç ve kardeşlik hakkında sıcak, sevgi dolu bir hikâye.

 • 2. Hamur

Mavi Kanatlar Hakkında Yorumlar