sadsad x
asdasd

M.A.T. Münasebetsizleri Ayıklama Teşkilatı

EVEREST YAYINLARI

Ferhat Ünlü

19,00 TL
13,11 TL
%31 indirim
Kazancınız
:
5,89 TL
M.A.T. Münasebetsizleri Ayıklama Teşkilatı Hakkında Bilgiler
Türü: Türk Edebiyatı Romanları
Sayfa Sayısı: 204
ISBN: 9789752892804
Kapak: Ciltsiz
Ferhat Ünlü
Ferhat Ünlü
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • M.A.T. Münasebetsizleri Ayıklama Teşkilatı Kısa Özet

    Kader Gemisi zikzaklar çizerek kendi yolunu alırken, kimi yolcular yeni rotalar çizmek istediler.Hepimizin hayatta yaptığı gibi,.. Ama bu rota ne kadar değiştirilebilir, dahası ne kadar bilinebilir, ne kadar anlaşılabilir? Karmaşık, çelişkili, anlaşılmaz ve karanlık bir olup bitenler toplamı değil midir o rotanın varlığı?

    Münasebetsiz Ayıklama Teşkilatı bir gerilim romanı. Ama gerilimin perde arkasında bireylerin kaderiyle giriştiği o tuhaf ilişkiyi bulacaksınız. Ve bu olağandışı mekandaki ilişkilerin, hesapların bizim hayatımıza ne kadar benzediğini düşüneceksiniz. Her şey bir komplo olabilir, dahası her komplo bir karşı komplo da olabilir Kader Gemisinde.

    Kader Gemisinde yaşadıklarım ince bir çizgi gibi bellediğimin derinliklerinde çoktan yerini aldı Zikzaklar çiziyor, eğer onlar da olmasaöldüğümü düşüneceğim, hiç tereddüt etmeksizin. Fakat öylesine hızlı, öylesine tuhaf, öylesine olanaksız bir şeydi ki karşılaştığım, filhakika bunun ancak ve anacak hayattayken olabileceğini düşünüyordum.

M.A.T. Münasebetsizleri Ayıklama Teşkilatı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.