sadsad x
asdasd
28,00
21,56
%23 indirim
Mass Effect - Keşif Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 328
ISBN: 9786055381776
Boyut: 14 x 0
Kapak: Ciltsiz
Drew Karpyshyn
Drew Karpyshyn
Devamı
Kampanya

Mass Effect - Keşif Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Mass Effect - Keşif Kısa Özet

  BioWare firmasının ödüllü bilgisayar oyununun nefes kesen başlangıç hikâyesi!

  Drew Karpyshyn; Ödüllü bilgisayar oyunu Mass Effect’in başyazarı ve New York Times’ın çok satanlar listelerinin gediklisi.

  Galaksinin bütün gelişmiş toplumları, elli bin yıl önce ortadan kaybolan kadim Prothean ırkının teknolojilerine bel bağlamış durumda. 2148 yılında Mars’ta bulunan Prothean teknolojileri sayesinde galaksiye yayılmaya başlayan insanoğlu ise galaktik topluluğun en yeni üyesi olarak kendine bir yer edinmeye çalışıyor.

  İttifak savaş kahramanı David Anderson, uzayın kolonileştirilmiş bölgelerinin sınırında gizli bir askerî araştırma üssünden geriye kalanları incelemekle meşgul: Dört bir yanı cesetlerle dolu, üzerinden dumanlar yükselen bir harabe burası ve bir sürü de yanıtsız soru var. Acaba bu üsse kim saldırdı ve bunu neden yaptı? Arkadaşlarının acıklı bir kaderi paylaşıp hayata veda etmelerinden ancak saatler önce üsten beklenmedik bir şekilde ayrılan genç bilim insanı Kahlee Sanders nerede?

  Tabii ki olanların baş şüphelisi Sanders ama onu bulmak, belki de Anderson’un başının daha fazla ağrımasına neden olacak. Zerre kadar güven duymadığı uzaylı bir ajanla birlikte çalışan ve peşindeki kiralık katilden kurtulmayı bir türlü beceremeyen Anderson, insan ayağının daha önce basmadığı gezegenlerde türlü engelleri aşmaya, meşum bir komployu ortaya çıkarmaya çalışıyor. Öğrendiklerini birilerine anlatabilecek kadar hayatta kalıp kalamayacağı ise tamamen farklı bir tartışma konusu.     

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.