sadsad x
asdasd
25,00 TL
12,50 TL
%50 indirim
Kazancınız
:
12,50 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Masal'dan Kaçış Hakkında Bilgiler
Türü: Fantastik Romanlar
Sayfa Sayısı: 272
ISBN: 9786254483387
Kapak: Ciltsiz
Chanda Hahn
Chanda Hahn
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Masal'dan Kaçış Kısa Özet

    Ailesinin üzerindeki laneti sonunda kabullenen Mina Grimm, kendisine verilecek yeni görevlere artık hazırlıklıdır. Bu hikâyede ilk alt etmesi gereken, *Üç Ayı* hikâyesindeki ayılardır. Tabii görevleri bununla sona ermeyecektir çünkü bu laneti ailesinin başına saran Kader Hükümdarları ile Masal’ın onun için başka planları vardır. Bu kötü niyetlerden haberdar olan Jared, Mina’yı her ne kadar uyarmak istese de Mina ona güvenmediği için çocuğu dinlemeyerek ondan kaçar. Bu kaçış esnasında ormanda kaybolur ve en büyük yardımcısı büyülü kitabı Grimoire’ı kaybeder.
    Sonraki günlerde yaşanan bazı olaylardan dolayı Mina bu kez büyük hikâyesinin *Pamuk Prenses* olduğunu anlar. Söz konusu hikâyedeki Pamuk Prenses’in kim olduğunu bulmaya çalıştığı sırada Mina en yakın arkadaşı Nan’in trafik kazası geçirdiği haberini alır ve hemen kaza yerine koşar. Burada onu Kader Hükümdarları’ndan Kraliçe Maeve beklemektedir.
    Maeve, ona arkadaşının hayatı karşılığında bir pazarlık teklif eder. Nan’in kurtulması için her şeyi yapabileceğini düşünen Mina teklifi hemen kabul eder. Artık hem hikâyesini tamamlamaya, hem Grimoire’ı bulmaya, hem de Kraliçe’nin isteklerini yerine getirmeye çalışmak zorundadır.

Masal'dan Kaçış Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.