sadsad x
asdasd

Martı’nın Dedektifleri - Tanrı Misafiri

Martı Çocuk Kulubü
12,00 TL
7,80 TL
%35 indirim
Martı’nın Dedektifleri - Tanrı Misafiri Hakkında Bilgiler
Türü: Roman-Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 64
ISBN: 9786050320138
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Esra Avgören
Esra Avgören
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Martı’nın Dedektifleri - Tanrı Misafiri Kısa Özet

  Berra, Hibrahim ve Sevda, üç sıkı arkadaştır. En büyük merakları ise gizemli ve esrarlı olayları çözmektir. Üç kafadar karşılaştıkları olayları bir dedektif hassasiyetinde araştırarak çözüme kavuşturuyorlar.

  *Kinestetik Algılı Çocuklara Okumayı Sevdirme* tekniği ile kaleme alınan Martı’nın Dedektifleri kitabında kahramanların olayları çözebilmesi okuyucunun yardıma ihtiyaçları var. Olayların kritik safhalarında okuyucu hikayede kendisine yöneltilen soruları cevaplayarak hem dedektiflik yeteneklerini geliştiriyor hem de kahramanların olayı çözmelerinde yardımcı oluyor.

  Ayrıca macera içerisinde kullanılan bazı kelimelerin anlamlarını bulup ilgili boşluğa yazması gereken okur bu sayede kelime haznesini de geliştiriyor.

  *Martı’nın Dedektifleri – Tanrı Misafiri* macerasında Berra, Hibrahim ve Sevda, kaybolan bir kedinin sahibini bulmaya çalışıyorlar. Kahramanlarımız bir taraftan kıymetli bir cins bir kedi olan Sherloc’un sahibini bulmaya çalışırken bir taraftan da bu kıymetli kediye sahip olmak isteyen sahtekarlara karşı uyanık olmak zorundalar.

Martı’nın Dedektifleri - Tanrı Misafiri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.