sadsad x
asdasd
200,00 TL
150,00 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
50,00 TL
Manuel Terapi Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Sağlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 128
ISBN: 9786059143011
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2017
Brian R. Mulligan
Brian R. Mulligan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Manuel Terapi Kısa Özet

    Bu kitap benim tekniklerimi okuyuculara aktarmak ve izah etmek amacıyla yazılmıştır. Kitabın içersinde konuyla ilişkili temel anatomi ve biyomekani gibi konulara yer verebildi ancak bu kiabın temel bilgiler, kitabın hedef kitlesi olan fizyoterapistlerce oldukça iyi bilinmekte ve bu konuda yayınlanmış pek çok kitap bulunmaktadır.

    Benim kendi kendine öğrenme çalışmaları yada verdiğim eğitimlerde en faydalı bulduğum eğitim metaryelleri plastikten yapılmış omurga ve alt/üst ekstremite modellerdir.

    Yeterince detay içeren bu esnek modelleri hastalara uygulayacağım tekniği izah etmede oldukça kullanışlı biliyorum. Bu, özellikle NAGS, SNAGS ve MWM`ler söz konusu olduğunda geçerlidir. Bu kitabın daha önceki basımlarında ifade edildiği gibi konseptin etkinliği üzerine birçok araştırma yapılmaktadır. 2009 yılında fiikago`da yapılan konsepte ilişkin ilim, kanıt ve sanat okulu ilk Uluslararası Sempozyumda sağlanan başarı 2011`de Portekiz`de düzenlenecek ikinci sempozyuma ışık tutmuştur. Daha öğrenilmesi gereken, hayatı ilginç ve heyecan verici kılan pek çok şey var.

  • 1. Hamur

Manuel Terapi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.