sadsad x
asdasd

LYS Organik Kimya Soru Bankası (Konu Özetli)

Yalın Yayıncılık
55,00 TL
37,95 TL
%31 indirim
LYS Organik Kimya Soru Bankası (Konu Özetli) Hakkında Bilgiler
Türü: YGS-LYS Hazırlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 324
ISBN: 3990000087944
Kapak: Ciltsiz
Ayşe Nur Kocaokutgen
Ayşe Nur Kocaokutgen
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • LYS Organik Kimya Soru Bankası (Konu Özetli) Kısa Özet

  Organik kimya, günlük hayatımızın her noktasında bizlerle birlikte bulunmaktadır. Yediğimiz yiyeceklerden, kullandığımız eşyalara kadar çok sayıda ürünün yapısında önemli oranda organik bileşikler bulunmaktadır. Organik bileşikler; besin, sağlık, ziraat ve teknoloji alanları gibi çok sayıda alanda bulunmakta ve ürünlerin endüstriyel ahzırlanmasında kullanılmaktadır.

  Lise son sınıf kimya dersi ve üniversite sınavına (LYS) hazırlanırken organik dünyasının yaşamın bir parçası olduğu unutulmamalı ki, ilgi duyabilsin. İlgi başarının ilk adımıdır. Ayrıca, kimya dersine çalışırken önce konu özetleri çalışılmalı, ardından her bölümle ilgili test soruları çözülerek konular pekiştirilmelidir.

  Bu kitapta, farklı yorumlar ve tekniklerle zenginleştirilmiş örnekler yer almaktadır.

  Buradaki amaç, üniversiteye girişte büyük önem arzeden Organik Kimya'nın soru döngüsünde, sizlere pratik ve deneyim akzandırmaktadır. Konuların öğrenilebilmesi için gerekli olan soru çözme tekniklerinin her seviyede, her öğrenciye öğretici nitelikte olmasına dikkat edilmiştir. Böylece daha az stresle daha çok başarıyı elde etmemiz hedeflenmiştir.

  Bu kitaptaki sorular, gelecek yıllarda sorulacaklar için bir temel oluşturur. Bu çalışmayı bitirdiğinizde soru çözmedeki hızınızı ve soruları yorumlama gücünüzü artırmış olacaksınız.

LYS Organik Kimya Soru Bankası (Konu Özetli) Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.