sadsad x
asdasd

Lykke - Dünyanın En Mutlu İnsanlarının Sırları

Pegasus Yayınları
46,20 TL
29,57 TL
%36 indirim
Kazancınız
:
16,63 TL
Lykke - Dünyanın En Mutlu İnsanlarının Sırları Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Psikoloji Kitapları
Sayfa Sayısı: 288
ISBN: 9786052994351
Kapak: Ciltli
Meik Wiking
Meik Wiking
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Lykke - Dünyanın En Mutlu İnsanlarının Sırları Kısa Özet

  Danimarka’nin neden dünyanın en mutlu ülkesi olarak anıldığını anlamak zor değil. İş ile özel yaşamı kusursuz bir dengede tutmalari, ücretsiz iyi eğitim İmkanı sunmaları, trenlerinin her zaman vaktinde kalkması bir yana, danimarka’daki evlerde tüm dünyadakine kıyasla daha fazla mum yakılıyor. 

  Danca karşılığı lykke olan mutluluk hakkında kimse Kopenhag’daki Mutluluk Araştırmaları Enstitüsü’nün CEO’su ve Hygge kitabının yazarı Meik Wiking kadar çok şey biliyor olamaz. Wiking, hayattan keyif almak konusunda Danimarkalılardan öğreneceğimiz çok şey olsa da mutluluk kapılarını açan anahtarların dünyanın dört bir yanına gömülü olduğuna inanıyor.

  Bu küçük ama büyüleyici kitapta o anahtarları bulmak için bir hazine avına çıkacağız. Meik Wiking değerli vaktimizi nasıl geçirdiğimizden komşularımızla ilişkilerimize ve akşam yemeği alışkanlıklarımıza kadar pek çok farklı konuda dünyanın dört bir yanından topladığı kanıtları, hikâyeleri ve ipuçlarını bir araya getiriyor. Bu kitap aslında hepimize hayatlarımıza biraz daha lykke katmanın yollarını öğretecek dolu dolu, rengârenk bir rehber.

  Meik Wiking, Kopenhag merkezli Mutluluk Araştırmaları Enstitüsü’nün CEO’su ve mutluluk alanında dünyanın önde gelen uzmanlarından biridir. Kendini mutluluğu, kişisel esenliği ve yaşam kalitesini anlamaya adayan Meik, tüm dünyadaki yaşam tatmini trendlerini keşfetmek ve araştırmak için ülkeler üzerinde çalışmaktadır. Yalnızca kendini gerçek anlamda mutluluğa adamış biri kafelerde oturup insanların gülümsemelerini sayar! Meik Wiking’in ilk kitabı Hygge uluslararası çoksatan haline gelmiş ve otuz bir ülkede raflardaki yerini almıştır. Lykke, yazarın ikinci kitabıdır.

Lykke - Dünyanın En Mutlu İnsanlarının Sırları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.