sadsad x
asdasd

Loren`in Renkli Dünyası

Sola Kidz

Huriye Baş

49,99 TL
38,49 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
11,50 TL
Loren`in Renkli Dünyası Hakkında Bilgiler
Türü: Okul Öncesi Resimli Kitaplar
Sayfa Sayısı: 40
ISBN: 9786257406154
Kapak: Ciltli
Huriye Baş
Huriye Baş
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Loren`in Renkli Dünyası Kısa Özet

  Loren’in dünyası farklıydı. Onun dünyasında pamuk şeker tadında pembe tombul bulutlar vardı. Loren, renkli dünyasına ilk olarak tekerlekli sandalyesini kattı. Onu özgürlüğün rengine, maviye boyadı. Sonra denizi boyadı; balıkları, mercanları, deniz yosunlarını… Sırada yeryüzünü boyamak vardı. Tekerlekli sandalyesine oturdu ve ormanın derinliklerine doğru yolculuğa çıktı.

  Siz de Loren’in renkli dünyasında bir yolculuğa çıkmak ister misiniz? Belki o yolculukta ejderha Benjamin ile tanışır, kanatlı at Taylor ile dans eder, tüm yeryüzünü en güzel renklere boyayabilirsiniz. Bunun için sadece gülümsemeniz ve hayal kurmanız yeterli…

  Loren’in Renkli Dünyası tekerlekli sandalyede olan bir kızın hayalleriyle özgürleşebileceğini ve önündeki engelleri aşabileceğini anlatan bir çocuk kitabıdır. Bu hikaye; farklılıkları ve güçlükleri, onlarla arkadaş olan her çocuğun anlaması için tasarlanmıştır.
  Kitabın içindeki barkodu okutarak hikaye için özel olarak hazırlanan müziği dinleyebilir, kitap sonundaki yaratıcı drama etkinliklerini hem sınıf ortamında hem de bireysel olarak uygulayabilirsiniz.
   
  Sürdürülebilir İyi Ebeveynlik Bilim Kurulu bu kitabı önermektedir. 

Loren`in Renkli Dünyası Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.