sadsad x
asdasd

Liderimiz Efendimiz Hz. Muhammed S.A.V

Serencam Yayınevi

Musa Yıldırım

27,00 TL
18,90 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
8,10 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Liderimiz Efendimiz Hz. Muhammed S.A.V Hakkında Bilgiler
Türü: Biyografi ve Otobiyografi Kitapları
Sayfa Sayısı: 112
ISBN: 9786057715128
Kapak: Ciltsiz
Musa Yıldırım
Musa Yıldırım
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Liderimiz Efendimiz Hz. Muhammed S.A.V Kısa Özet

      Peygamber Efendimizin (s.a.v) hayatı hakkında şu ana kadar binlerce eser ve makaleler yazılmıştır. Hiç şüphesiz kıyamete kadar da yazılmaya devam edecektir. Çünkü Liderimiz Efendimiz (s.a.v) âlemlere "Rahmet Peygamberi" olarak gönderilmiştir. Var olduğu sürece dünya merhamete muhtaçtır. Öyleyse Efendimizden (s.a.v)  her zaman ve her devirde, her defasında yeni sırları keşfedilerek, haklı olarak bahsedilmeye yani yazılıp çizilmeye devam edilecektir.
       Bendeniz birkaç kitap fuarına katıldım. Gençlere hitap edecek ve bugünkü Türkçe ile yazılmış, anlaşılması kolay, yalın, akıcı ve anlaşılır bir şekilde Efendimizi (s.a.v) anlatmak üzere bu kitabı yazmaya karar verdim. Ayrıca sonsuza kadar Efendimizin (s.a.v) yanında olduğumuzu ilan etmek için, İki Cihan Güneşi, başlarımızın tacı, yaralarımızın ilacı ve hepimizin muhtaç olduğu Habib-i Hudâ, şefî-i rûz-i cezâ Hz. Muhammed Mustafa'nın (s.a.v) aşığı olduğumu beyan etmek ve envantere girmek için bu eseri yazmaya karar verdim. Allah (c.c.) yar ve yardımcımız olsun. Hadiste şöyle buyurulur:
       "Ölünce herkesin amel defteri kapanır. Üç insan müstesna: Salih evlat bırakan, sadaka-i cariye ve insanlığın hayrına eser bırakanlar. 

Liderimiz Efendimiz Hz. Muhammed S.A.V Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.