158,50 TL
103,03 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
55,47 TL
Layla Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 328
ISBN: 9786254144028
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2023
Collen Hoover
Collen Hoover
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Layla Kısa Özet

  New York Times çoksatan listesinin zirvesindeki yazar Colleen Hoover yine hayranlık uyandıran bir kurguyla karşınızda!

  Layla, trajedilerle kesintiye uğrayan bir hayatın ve yok olmaya yüz tutmuş bir aşkın unutulmaz bir paranormal hikâyeye dönüştüğü şaşırtıcı bir roman.
   

  Leeds, Layla ile tanıştığında bütün hayatını onunla geçirmek istediğini anlamıştır ancak beklenmedik bir saldırı Layla`nın hayati bir tehlikeyle karşı karşıya kalmasına neden olur. Haftalarca hastanede kalan Layla, fiziksel olarak iyileşse de aldığı duygusal ve zihinsel hasarlardan sonra artık Leeds`in âşık olduğu kadın değildir. Leeds, ilişkilerinin düzelmesi umuduyla Layla`yı tanıştıkları otele götürür. Ancak oraya vardıklarında, Layla`nın davranışları daha da tuhaf bir hâl alır. Bu durum, akla hayale gelmeyecek birçok esrarengiz olayın başlangıcı olacaktır.
   
  Colleen Hoover, paranormal olaylarla ördüğü bu romanıyla hayal gücümüzü âdeta yeni bir boyuta taşıyor.
    

  “Gizem, psikolojik gerilim ve çağdaş romantizm unsurlarıyla bezenmiş bu roman, gerçek aşkın ne kadar hızlı gelişebileceğine dair sorulara yanıt ararken en güçlü bağları bile tehlikeye atabilecek çatışmaları da gözler önüne seriyor... Hızlı, tempolu ve ilgi çekici... Benzersiz bir aşk hikâyesi.”


  Kirkus Reviews

 • 2. Hamur

Layla Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.