sadsad x
asdasd

Lamtumira e Udhetarıt te Perhershem

İz Yayıncılık

Hayreddin Karaman

5,00 TL
3,25 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
1,75 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Lamtumira e Udhetarıt te Perhershem Hakkında Bilgiler
Türü: Genel İslam Kitapları
Sayfa Sayısı: 88
ISBN: 9789753557078
Kapak: Ciltsiz
Hayreddin Karaman
Hayreddin Karaman
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Lamtumira e Udhetarıt te Perhershem Kısa Özet

    Çdo i lindur në një mënyrë është kandidat për vdekje; dallimi është vetën në qëndrimin e shkurtër ose të gjatë në këtë botë mikpritëse. Ky njeri i cili nuk ndryshon dhe nuk bën përjashtim nga ky ligj, është përshtatur dhe u përmbahet detyrimeve, besimeve dhe sjelljeve të ndryshme.

    Qëllimi i këtij libri ishte që të ofroj njohuri të shkurtra dhe të qarta rreth sjelljeve dhe qëndrimeve tona para vdekjes, për detyrat tona ndaj saj, për keqkuptimet dhe realizimet e gabuara dhe kështu tu ndihmoj sado pak në këtë aspekt bashkëfetarëve të mi.

Lamtumira e Udhetarıt te Perhershem Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.