sadsad x
asdasd

La Casa De Papel Kaçış Kitabı - Profesör’ün Akıl Oyunları Maske Hediyeli

Teras Kitap

Montse Linde

49,00 TL
33,32 TL
%32 indirim
Kazancınız
:
15,68 TL
La Casa De Papel Kaçış Kitabı - Profesör’ün Akıl Oyunları Maske Hediyeli Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 208
ISBN: 9786057035714
Kapak: Ciltsiz
Montse Linde
Montse Linde
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • La Casa De Papel Kaçış Kitabı - Profesör’ün Akıl Oyunları Maske Hediyeli Kısa Özet

  Başladığı hiçbir şeyi bitirememiş, hayatın kıyısına kadar gelip her seferinde geri dönmüş olan Jero Lamarca, son denemesi olarak gördüğü atölyesine kilit vurmaya hazırlanırken kapısına; içinden imzasız bir mektup, eski bir defter, bir maske ve kâğıttan, kırmızı bir kuşun çıktığı bir paket gelir.

  Küçük yaşta, kendinden büyük hastalıklarla boğuşurken tanıştığı, hastane koğuşlarının dehşetine birlikte göğüs gerip hayata tutunmayı birlikte öğrendikleri ve sonsuza kadar ayrılmamaya ant içtiği Sergio Marquina’dan geliyordur bu paket. Dünyanın dört bir yanında aranmakta olan Robin Hood’dan, tarihin en büyük soygununun mimarından geliyordur. Herkesin bildiği adıyla Profesör onu, eski günlerin hatırına, son bir oyuna davet ediyordur…

  Profesör’ün kurguladığı akıl oyunlarıyla maceradan maceraya atılacağınız bu benzersiz kitapta hem bir dehanın geçmişine ve oluşumuna dair izleri sürecek hem de büyük soygunun arka planında yaşananları ilk kez kendi ağzından dinleyeceksiniz.

  Tüm zamanların en çok izlenen Netflix dizisi La Casa de Papel’in, dünya çapında ses getiren Kaçış Kitabı ilk kez Türkiye’de.

La Casa De Papel Kaçış Kitabı - Profesör’ün Akıl Oyunları Maske Hediyeli Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.