sadsad x
asdasd
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 101
ISBN 9786059491549
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
10,00 TL %30
bkmkitap.com
Fiyatı
7,00 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
  • Kuzenim Tombalak Kısa Özet

    Kitap okumayı şimdi olduğu gibi çocukluğumda da çok severdim. Okurken başka dünyalara gider, hayaller kurar, okuduğum kitaplardaki kahramanları merak ederdim. Kitap okudukça bilgim artar, bilgilendikçe kendime güvenim gelirdi. Kitaplar benim en iyi arkadaşımdı.

    Bana yalan söylemezler, üzmezler, kötülük yapmazlardı. Kitaplarıma iyi davranır, onları korurdum. Kitaplığımı itinayla düzenler, kaç kitabım var, adları nedir hepsini bilirdim. Biri eksilse hemen fark eder, kimin aldığını sorardım. Onlara sahip çıkardım. Bu arada kitapların yazarlarını da merak eder, onlarla tanışmak isterdim.

    Yıllar geçti kitaplarım çoğaldı. Yüzlerce oldu.. İçlerinde yazarından imzalı olanları da oldukça fazlaydı. İmza günlerinde imzalatmıştım. Onları daha bir istekle okuyordum. Çünkü yazarıyla tanışmış olmak bana gurur veriyordu.

    Okumak kadar yazmayı da sevdim. Birçok roman, şiir ve öykü kitabı yazıp, yayınladım. Bu arada siz çocukları da unutmadım tabi ki. Elinizdeki bu kitap da benim çocukluğumdan kalan okuma ve devamında gelen yazma sevgisinin bir ürünüdür. Severek okuyun, sevgiyle yaşayın diye yazdım.. T.D

Kuzenim Tombalak Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.