sadsad x
asdasd
49,98 TL
39,98 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
10,00 TL
KUŞ ADAM Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 432
ISBN: 9786053435952
Kapak: Ciltsiz
Mo Hayder
Mo Hayder
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • KUŞ ADAM Kısa Özet

  Greenwich. Londra'nın güneydoğusu.

  Suç İnceleme Departmanı dedektifleri, korkunç bir keşfin ardından Londra Polis Teşkilatı'nın cinayet ekibi AMIP'yi göreve çağırırlar. Milenyum Kubbesi'nin yakınındaki boş bir arazide, bir ritüeli andıran yöntemlerle öldürülmüş beş kadının cesedi bulunmuştur. Yapılan her otopside kurbanları birbirine bağlayan ortak bir işaretin bulunmasıyla polisler çok tehlikeli bir suçlunun, cinsel sapkınlıkları olan bir seri katilin peşinde olduklarını anlarlar.

  Bu soruşturmada görev alan genç, azimli ve gözüpek Dedektif Jack Caffery, hem polis teşkilatındaki bazı rakipleriyle hem de kendi geçmişinin kâbuslarıyla mücadele etmektedir. Yıllar önceki bir ölümün anısını hâlâ taşıyan genç dedektif, cinayetleri çözmek için elindeki tüm imkânları kullanacaktır. Çünkü ne yapacağı hiç kestirilemeyen sadist katilin yeniden harekete geçmesi an meselesidir.

  "Sinsice kurulmuş bir anlatı… Tüyler ürperten şüpheliler… Yüreğinizin kaldıramayacağı kadar gerçekçi detaylarla dolu bir polisiye."

  - Daily Telegraph

  "Duygusal yönüyle de dikkat çeken bir İngiliz polisiye romanı. Son zamanlarda okuduğum en iyi kitaplardan biri… Nihayet İngiliz polisiye edebiyatında özgün bir kadın sesi yükseliyor."

  - The Independent

  "Kuş Adam, okuyucunun beklentileriyle ustaca oynuyor… Ürkütücü, rahatsız edici ve son derece sürükleyici bir roman."

  - Kirkus Reviews

  "Kuş Adam, korkutucu bir kitap. Sona doğru ilerlerken nefes almakta zorlanacaksınız. Mo Hayder, gerilimi birçok yazarın cesaret edemeyeceği kadar uzun tutuyor ve bunun altından ustalıkla kalkıyor."

  - Washington DC Post

KUŞ ADAM Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.