sadsad x
asdasd

Küresel Musibet Siyonizm

Mgv Yayınları

Nuri Başar

38,00 TL
24,70 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
13,30 TL
Küresel Musibet Siyonizm Hakkında Bilgiler
Türü: Genel İslam Kitapları
Sayfa Sayısı: 140
ISBN: 9786055000202
Kapak: Ciltsiz
Nuri Başar
Nuri Başar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Küresel Musibet Siyonizm Kısa Özet

    Küresel Musibet Siyonizm`de, sapkın inançları doğrultusunda dünyayı kan ve gözyaşı gölüne çevirmekte en küçük bir sakınca görmeyen küresel emperyalizmin fikir ve düşünce yapısını; öncelikle her şeyin en doğrusunu bilen Allah`ın (c.c) kelamı olan Kur`an ayetlerinden, daha sonra Yahudi Protokollerindeki ifadelerden anlatmaya çalıştık.

    Peşinden dünyaya hükmedebilmek adına Dünya Hükümetini (Büyük İsrail) kurabilmek için Siyonist liderlerin tarih boyunca söylediklerini ele aldık. Bu zihniyetin coğrafyamızı ve özellikle ülkemiz siyasetini nasıl etkilediğini, bu milletin özenle yetiştirdiği insanların Siyonizmin hizmetine bilerek veyahut bilmeyerek nasıl girdiğini, Siyonizmin bu insanları nasıl kullandığını anlatmaya çalıştık.

    Küresel emperyalizmin Milli Görüş`ü ve merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan`ı neden hedefine aldığını tüm gerçekleri ile ortaya koyduk. Bu çalışmadaki amacımız kimseyi üzmek, kırmak değil, sadece oyuna gelen kardeşlerimizi uyarmaya yöneliktir. Buna rağmen varsa, kırılanlara nazarlarını kendi vicdanlarına çevirmelerini tavsiye ediyorum. Öyle sanıyorum ki duruşlarından vicdanları rahatsız olacak ve doğruyu bulacaklardır.

Küresel Musibet Siyonizm Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.