sadsad x
asdasd
200,00 TL
140,00 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
60,00 TL
Kürelerin Müziği Hakkında Bilgiler
Türü: Astroloji-Fal- Rüya
Sayfa Sayısı: 368
ISBN: 9786055927769
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2015
Kubilay Aktaş
Kubilay Aktaş
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kürelerin Müziği Kısa Özet

  Kürelerin Müziği Hz. İnsan ve Astroloji adını verdiğimiz bu sıra dışı çalışma; yüksek bir cazibeyle her an gözümüzü alan, bizi kendine çektikçe çeken yıldızlara yapılan bir seyirdir.

  Bu eser, zihnimizde oluşturduğumuz önyargıların etkisiyle hep kendi dışımızda yukarılarda bir yerlerde bizden uzakta ve ötede zannettiğimiz yıldızlara, gezegenlere, göğün o sırlı süslerine iç dünyamızdan yaptığımız bir kazı çalışması olarak görülmelidir. Bu kitapta gezegenlerden, yıldızlardan ve burçlardan bahsederken; aslında Allah’ın fiillerini, sıfatlarını ve ‘İnsan-ı Kamil’in kudretini anlatmış olacağız.

  Bu kitabı okurken şu gerçeği unutmayalım: Astroloji, tespit ve teşhis yapar; tedavi etmez. Tedavi ve telkin; ancak marifetullah ve marifetullaha götüren ibadetle, yani ilim ve dua ile yapılabilir.

  Kubilay Aktaş’ın sezgisel kaleminden dökülen ve astroloji ilmini tasavvufi bir paradigmadan anlatan bu sıradışı çalışma; asli rotamıza yaptığımız doğal seyrimizde yanımıza alsak hiç de fena olmayacak somut bir kılavuz aslında!

 • 2. Hamur

Kürelerin Müziği Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.