sadsad x
asdasd

Kürelerin Müziği DVD Hediyeli

Selis Kitaplar

Kubilay Aktaş

60,00 TL
46,20 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
13,80 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Kürelerin Müziği DVD Hediyeli Hakkında Bilgiler
Türü: Astroloji-Fal- Rüya
Sayfa Sayısı: 368
ISBN: 9786055927769
Kapak: Ciltsiz
Kubilay Aktaş
Kubilay Aktaş
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kürelerin Müziği DVD Hediyeli Kısa Özet

  Kürelerin Müziği Hz. İnsan ve Astroloji adını verdiğimiz bu sıra dışı çalışma; yüksek bir cazibeyle her an gözümüzü alan, bizi kendine çektikçe çeken yıldızlara yapılan bir seyirdir.

  Bu eser, zihnimizde oluşturduğumuz önyargıların etkisiyle hep kendi dışımızda yukarılarda bir yerlerde bizden uzakta ve ötede zannettiğimiz yıldızlara, gezegenlere, göğün o sırlı süslerine iç dünyamızdan yaptığımız bir kazı çalışması olarak görülmelidir. Bu kitapta gezegenlerden, yıldızlardan ve burçlardan bahsederken; aslında Allah’ın fiillerini, sıfatlarını ve ‘İnsan-ı Kamil’in kudretini anlatmış olacağız.

  Bu kitabı okurken şu gerçeği unutmayalım: Astroloji, tespit ve teşhis yapar; tedavi etmez. Tedavi ve telkin; ancak marifetullah ve marifetullaha götüren ibadetle, yani ilim ve dua ile yapılabilir.

  Kubilay Aktaş’ın sezgisel kaleminden dökülen ve astroloji ilmini tasavvufi bir paradigmadan anlatan bu sıradışı çalışma; asli rotamıza yaptığımız doğal seyrimizde yanımıza alsak hiç de fena olmayacak somut bir kılavuz aslında!

Kürelerin Müziği DVD Hediyeli Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.