sadsad x
asdasd
80,00 TL
48,00 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
32,00 TL
Kur`an`da Kur`an Hakkında Bilgiler
Türü: Kuran ve Kuran Üzerine Kitaplar
Sayfa Sayısı: 306
ISBN: 9786258005455
Kapak: Ciltsiz
Kadir Uyar
Kadir Uyar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Kur`an`da Kur`an Kısa Özet

    İnsanların doğru bilgi edinmelerini, Kur’an’ı doğru olarak anlamalarını ve Kur’an’dan doğru bir şekilde yararlanmalarını sağlamak için Kur’an’da geçen Kur’an’la ilgili olduğunu düşündüğümüz ve görebildiğimiz kelimelere dayanan Kur’an’da Kur’an adını verdiğimiz bu çalışmamızı hazırladık.

    Kelimeler konunun sınırlarını belirliyor, aynı zamanda zihin karışıklığını da önlüyor. Kur’an’da âyetler arasında çok yönlü bir anlam ilişkisi var. İlk anda birbirleriyle hiçbir ilgisi yokmuş gibi duran âyetlerde aynı kökten gelen kelimelerle anlam ilgisi kuruluyor. Aynı âyetin farklı konularda/kelimelerde karşımıza çıkması bazen çok iyi bildiğimizi sandıklarımızla ilgili yanılabileceğimizi de bize hatırlatıveriyor. Bunlar bizim görebildiklerimiz, ancak doğrusunu Allah bilir.

    Allah’ın verdiği doğru bilgi her insanın ihtiyacını karşılar. İnsan bu bilgilerle kendini geliştirir ve hayatını yeniden düzenler. Bu yeni hayat onu mutlu eder. İnsanın ve insanlığın kurtuluşu için hepimize düşen görev, önce doğru bilgi edinmek sonra da bu doğru bilgileri başkalarına ulaştırmaktır.

Kur`an`da Kur`an Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.