180,00 TL
129,60 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
50,40 TL
Kur`an`a Göre İnkar Hakkında Bilgiler
Türü: Kuran ve Kuran Üzerine Kitaplar
Sayfa Sayısı: 395
ISBN: 9789758907595
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
Abdullah Namlı
Abdullah Namlı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Kur`an`a Göre İnkar Kısa Özet

  Yaratıldıktan sonra cennete yerleştirilen insan Allah’ın yasağına rağmen şeytana uyarak hata yapmış ve tekrar cenneti kazanmak için dünyaya gönderilmiştir. Dünyada ise Allah insanı kendi halinde başıboş bırakmayıp peygamberler ve kitaplar göndermiştir. 
  Bütün peygamberler insanları karanlıklardan aydınlığa, dalâletten hidâyete davet etmişler ve Allah’a giden yolun rehberi olmuşlardır. Ancak onların görevleri sadece uyarmaktır. Hiçbir kimseyi zorlamak değildir. 

  Allah’ın peygamberlerle gönderdiği bu en haklı dava bir kısım insanlar tarafından durdurulmaya çalışılmıştır. Peygamberler büyük bir samimiyetle vazifelerini yürütürken insanları Allah’ın dininden uzak tutmaya çalışan bir gurup daima var olmuştur. Nerede bir Musa varsa karşısında bir Firavun türemiş ve var gücüyle hakkı susturmak, batılı destekleyip hâkim kılmak için çalışmıştır. Kıyamete kadar iman ve küfür mücadelesi devam edecektir. 

  Amacımız Kur’an’da yer alan ve inkârcılar tarafından ileri sürülen inkâr sebeplerini inceleyip bunların geçerli mazeretler olup-olmadıklarını ortaya koymaktır.

 • 2. Hamur

Kur`an`a Göre İnkar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.