sadsad x
asdasd

Kur’an ve Sünnete Göre Müslüman Olalım

Ma'ruf Yayınları

Mehmet Pamak

36,00 TL
30,60 TL
%15 indirim
Kazancınız
:
5,40 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Kur’an ve Sünnete Göre Müslüman Olalım Hakkında Bilgiler
Türü: Kuran ve Kuran Üzerine Kitaplar
Sayfa Sayısı: 392
ISBN: 9786059376341
Kapak: Ciltsiz
Mehmet Pamak
Mehmet Pamak
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Kur’an ve Sünnete Göre Müslüman Olalım Kısa Özet

    Bu kitap, genel olarak insanlara tebliğ, özel olarak da kendisini Müslüman olarak tanımladıkları halde Kur’an’ı mehcur/terk edilmiş bırakarak, Kur’an ve sünnet ölçülerinde Mü’min ve Müslim olmaktan çıkmış çoğunluk için uyarı amacıyla yazılmıştır.

    Amacım; sadece Allah rızası için, kendisini Müslüman sandığı halde Kur’an ve sünnet ölçülerinde Müslüman olmayanlara merhamet edip âhiretleri için faydalı olacak bir katkıda bulunmaktır. İyi niyetli ama bilmeyen insanların, ölüm gelmeden hallerini Kur’an ve sünnete göre sorgulamalarına ve gerçek anlamda Müslüman olmalarına, Allah rızası için vesile olmaktır. Duyarlılıkların dibe vurduğu, dünyevîleşmenin herkesi kuşattığı bir süreçte vahyin İslâmî kimliğimize dair temel esaslarını ve sorumluluklarımızı bir daha hatırlatmak suretiyle Müslümanlara yeniden diriliş imkânı hazırlamak ve duyarlılıkların tekrar yükseltilmesine mütevâzî de olsa katkıda bulunmaktır.

    Yanlış din anlayışları üzere oldukları halde kendilerini Müslüman zannederek hüsrâna sürüklenen iyi niyetli kimselerin, hesap gününde bizden ve bu görevi ihmal eden herkesten davacı olacakları bilinciyle hareket etmekteyim. Ahirette pişman olup *keşke Kur’an’ı hakkıyla okuyup Rasûlün yolundan gitseydim* diyerek, artık bir anlamı olmayan faydasız pişmanlıklar ve *keşke*lerle kahrolacak olanlar, işte bu hale düşmesinler diye merhamet etmenin bir gereği olarak ve Rabbime karşı kulluk sorumluluğumu yerine getirip mübarek rızasını kazanmak umuduyla bu uyarı ve hatırlatma kitabımı yazmış bulunuyorum.

Kur’an ve Sünnete Göre Müslüman Olalım Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.