sadsad x
asdasd
65,00 TL
42,25 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
22,75 TL
Kuran Hadis İslam Hakkında Bilgiler
Türü: Kuran ve Kuran Üzerine Kitaplar
Sayfa Sayısı: 128
ISBN: 9786054723294
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2014
Rashad Khalifa
Rashad Khalifa
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kuran Hadis İslam Kısa Özet

  Aslında, bu kitabın en büyük özelliği, hadis, sünnet ve mezhep öğretileriyle anlamları çarpıtılıp kendilerine kör ve sağır edildiğim ayetlerin anlamı ve bağlamı üzerinde yapılan tahrifatları sergilemek ve böylece aklımı kullanarak, gönlümü arındırmamı kolaylaştırmaktı.

  İlahi mesajı almamı engelleyen duman ve sisi ayetlerle dağıtan güçlü bir rüzgâr gibiydi. Arka alandaki gürültüyü keserek duymamı sağlıyordu. Beni kâbustan uyandıran ilahi bir müzikti sanki. En karmaşık teolojik problemlerden biri için basit bir kanıt gibi davrandı. Beni cehalet, dogmatizm ve bağnazlıktan kurtarmış; ömür boyu sürecek hakikat arayışım için mantık ülkesinin ufuklarını göstermişti.

  Yığınların ayağıma bağladığı prangayı çözmüş, iman diye yuttuğumuz dini palavralara inanma sarhoşluğundan uyandırmış, aklı ve felsefeyi takdir etmemi sağlamıştı. Benim gibi birçok kişiyi doğrudan veya dolaylı olarak etkilemiş olan *Kuran - Hadis - İslam* adlı kitabın, modern çağın en etkili kitaplarından biri olarak anılacağından eminim.

  - Edip Yüksel

 • 2. Hamur

Kuran Hadis İslam Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.