sadsad x
asdasd
36,94 TL
24,01 TL
%35 indirim
Külkedisi Uyurken Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 448
ISBN: 9786053437819
Kapak: Ciltsiz
Kristina Ohlsson
Kristina Ohlsson
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Külkedisi Uyurken Kısa Özet

  *Bilinçaltının derinliklerine inen güçlü bir roman.*

  - Daily Mail

  İsveç’te yağmurlu bir yaz gününde küçük bir kız kalabalık bir trenden kaçırılır.

  Yüzlerce olası görgü tanığına rağmen kızın kaçırıldığı anı gören olmamıştır. Küçük kızın bir önceki istasyonda unutulan annesi hemen tren personeline ulaşarak onları uyarır. Ancak tren Stockholm İstasyonu’na vardığında kız hiçbir yerde yoktur.

  Stockholm Polis Teşkilatı müfettişlerinden Dedektif Alex Recht, olayın anne ve baba arasındaki sıradan bir velayet kavgası olduğunu düşünür. Ama delillerin hiçbiri bu fikri destekler nitelikte değildir. Genç soruşturma analisti Fredrika Bergman’a göre olay amirinin düşündüğünden çok daha karmaşıktır.

  Kayıp çocuk kaçırıldığı yerden uzakta, İsveç’in kuzey kentlerinden birinde ölü bulunduğunda ise polisin ezberindeki tüm kurallar altüst olacaktır. Soruşturma sırasında açığa çıkan tüyler ürpertici sırlar Alex Recht ve ekibini çok farklı yerlere götürür. Alex ve Fredrika, artık korkunç bir planla hareket eden hasta ruhlu bir katilin peşinde olduklarını anlamışlardır. Onu bulmaları ise ancak farklılıklarını bir kenara bırakarak birlikte çalışmalarına bağlıdır. Zamanları kısıtlıdır. Katil başka masum çocukları da acımasız planına kurban etmeden önce onu durdurmak zorundadırlar.

  Külkedisi Uyurken, kaçırmamanız gereken heyecan dolu bir polisiye. İpuçlarının peşine takılacak ve bu kitabı elinizden bırakamayacaksınız.

  *Baştan sona gerilimle ve sürprizlerle dolu bir roman. Okurken kendinizi hikayenin içinde hissedeceksiniz.* 

  - Revista de povestiri

  *Heyecan dolu bir gerilim. Kendinizi devamlı yön değiştiren bir cinayet soruşturmasının içinde bulacak, yazarın gerçekçi anlatımı sayesinde dedektiflerle birlikte katilin peşine düşeceksiniz.* 

  - Neue Presse

  *Kristina Ohlsson, ülkesinde polisiye türünün parlayan yıldızlarından biri. Yakında ünü diğer ülkeleri de kasıp kavuracak.* 

  - Hörzu

Külkedisi Uyurken Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.