sadsad x
asdasd

Küçüklerin Kuruyucusu 2 - Çırak

Mızıka Yayınları
14,81 TL
11,11 TL
%25 indirim
Küçüklerin Kuruyucusu 2 - Çırak Hakkında Bilgiler
Türü: Roman-Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 245
ISBN: 9786058555518
Kapak: Ciltsiz
Tamora Pierce
Tamora Pierce
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Küçüklerin Kuruyucusu 2 - Çırak Kısa Özet

  "Kadınların silahlarla işi olmaz…"

  Tortall Krallığı'ndaki birçok kişi böyle diyor. Tabii ki bu durum, Mindelanlı Keladry'yi şövalye olma hayalinin peşinde koşmaktan alıkoymuyor.

  Küçüklerin Koruyucusu dörtlemesinin ikinci kitabında zorlu çıraklık eğitimini sürdüren Kelly, ön yargılarla savaşırken güçlükler yaşamaya devam ediyor. Ancak gelişen sadece Kelly'nin becerileri değil. En yakın arkadaşı Neal'a karşı hisleri de değişiyor; hem de oldukça rahatsız edici bir biçimde… Neyse ki Kelly, aralarında çirkin ama sevgi dolu bir köpeğin ve savunma teknikleri öğrettiği, suistimal edilen genç bir kadının da bulunduğu yeni dostlar ediniyor. Bir grup çırak, haydutlar tarafından tuzağa düşürüldüğünde ve diğer çıraklar, aralarındaki tek "leydinin" liderliği derhâl ele almasını istediğinde ise Kelly, yeni bir yeteneği olduğunu keşfediyor.

  "Birçok kitap kızlara, entrika ve kurnazlık peşinde koştukları geleneksel ataerkil roller biçer. Pierce ise Kelly'yi sebat ederek, çok çalışarak ve yeteneklerini geliştirerek başarılı olması için epey terletiyor. Okurlar, kızzz gücünün bu eşsiz örneğine bayılacaklar!"

  - School Library Journal

Küçüklerin Kuruyucusu 2 - Çırak Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.