sadsad x
asdasd

Küçük Şehrin İnsanları

Cinius Yayınları

Ömer Yerlikaya

115,00 TL
77,05 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
37,95 TL
Küçük Şehrin İnsanları Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 384
ISBN: 9786053232926
Kapak: Ciltsiz
Ömer Yerlikaya
Ömer Yerlikaya
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Küçük Şehrin İnsanları Kısa Özet

    Elinizde tuttuğunuz bu kitabı okurken, tekrar aşık olacaksınız. Ancak bu kez gönlünüzü tek bir kişiye kaptırmayacaksınız; Çoruh vadisinin sol yamacına kurulmuş, eskiden Livane olarak bilinen, küçük bir Orta Çağ kenti olan Artvin`in güzel insanlarına aşık olacaksınız. Engebeli arazileri üzerine serpişmiş kızılağaçların, sarıçamların ve akçaağaçların kokuları sizi sarhoş edecek. Karadeniz`in alışılagelmiş sertliğine tezat oluşturan ılımlı iklimine tutulacak, bu küçük şehrin güzel sokaklarına sevdalanacaksınız.

    Ömer Yerlikaya Bu Şehrin Delikanlısı romanından sonra okurunu bu kez nostaljik, içten ve sımsıcak hikayelerle selamlıyor. Ekmek kapısı odunculuk olan, ayakta kalmak için doğayı kullanan ama aynı doğanın önünde saygıyla eğilmesini bilen, ona şükranlarını sunmaktan geri durmayan güzel insanlarla tanışacaksınız.

    Küçük Şehrin İnsanları Karadeniz`in senfonik bir güzellemesidir. Coşku dolu bir şölen, bir kutlamadır. Akan dereleri kadar güçlü, onu koruyan dağları kadar güvenilir insanlarının öyküleridir. Küçük Şehrin İnsanları, büyük insanların hikayesidir.

Küçük Şehrin İnsanları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.