sadsad x
asdasd

Ks Games Smart Cups

Ks Games
249,90 TL
199,92 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
49,98 TL
Ks Games Smart Cups Hakkında Bilgiler
Türü: Akıl Zeka Strateji Oyunları
Sayfa Sayısı: 0
ISBN: 8681842251052
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ks Games Smart Cups Ürün Açıklaması

    Hızlı Bardaklar akıl oyunu aynı anda 6 kişinin oynayabileceği, oynarken kahkahaların havada uçuşacağı, 6 yaş ve üstü çocukların hem kendi aralarında hem de aileleri ile beraber vakit geçirebilecekleri inanılmaz hareketli ve eğlenceli bir oyundur.

    Oyuna başlarken her oyuncuya 5 farklı renkten oluşan bardak (sarı, yeşil, kırmızı, mavi ve siyah) verilir. Kutu içerisinde çıkan kartlar (43 adet kart) karıştırılarak deste halinde ve kapalı olarak masanın ortasına herkesin görebileceği şekilde ters yerleştirilir. Zil de aynı şekilde herkesin ulaşabileceği şekilde masanın ortasına konur.

    Oyunculardan biri destenin en üstündeki kartı açar ve ortaya koyar. Bütün oyuncular en hızlı şekilde bardakları dizmeye çalışır. Kartlardaki renkli nesneler bazen yan yana bazen üst üste bazen de daha karmaşık şekildedir. Bardakları doğru dizdiğini düşünen ilk oyuncu hemen zile basmalıdır. Herkes bardaklarını dizdikten ve zile bastıktan sonra; zile basan ilk oyuncunun bardakları kontrol edilir, eğer bardaklarını doğru şekilde dizdi ise kartı kazanır ancak eğer bardaklar doğru dizilmemiş ise zile sonrasında basan oyuncu kartı kazanır.

Ks Games Smart Cups Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.