sadsad x
asdasd
95,00 TL
71,25 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
23,75 TL
Koruyan El Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 392
ISBN: 9789750521959
Kapak: Ciltsiz
Wolfgang Schorlau
Wolfgang Schorlau
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Koruyan El Kısa Özet

  Siyasî polisiye ustası Schorlau, bu defa, Almanya devletinin gizli servisleri ve neonaziler arasındaki *derin* ilişkilere dair ürpertici şüphelerin izini sürüyor.

  Almanya’da 2000-2006 yılları arasında biri Yunanistan, sekizi Türkiye kökenli dokuz göçmen öldürüldü. Bu cinayet serisi, medyada uzun süre Türkiyeliler arası mafyavari işlere bağlanarak *döner cinayetleri* diye magazinleştirildi. Bu cinayetlerin failleri 2007’de bir de polis öldürdüler. 2011’de, bir banka soygunu sonrasında kuşatıldıkları karavanda şüpheli bir biçimde öldüler. Bu iki failin, *Nasyonal Sosyalist Yeraltı* adlı bir örgütün üyeleri olduğu anlaşıldı. Güvenlik aygıtının eğilimi, bu örgütü, hayatta kalan kadın yoldaşlarıyla birlikte üç kişilik bir hücreye indirgemek oldu. Ancak ortaya saçılan bilgiler, anlatımlar, şüpheler, resmî olarak da kollanan dallı budaklı bir şebekenin varlığını ortaya koyuyor.

  Wolfgang Schorlau, bu romanında da gerçek bir siyasî polisiye vakanın, işte bu vakanın peşine takılıyor. Nasyonal Sosyalist Yeraltı soruşturmasında resmen uzman sıfatıyla görüşüne başvurulmasına yol açacak kadar ciddiyetle, derinlemesine, titizce!

  *Aslında bu kitaba şöyle bir uyarı notu iliştirilmesi gerekir: ‘Dikkat, devlete olan güveninizi sarsabilir!’*

  - Abendzeıtung (Münih)

Koruyan El Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.