sadsad x
asdasd

Korsan Okulu - 4 : Define Avı

Mavibulut Yayınları

Sir Steve Stevenson

29,00 TL
19,43 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
9,57 TL
Korsan Okulu - 4 : Define Avı Hakkında Bilgiler
Türü: Hikayeler
Sayfa Sayısı: 100
ISBN: 9789753101097
Kapak: Ciltsiz
Sir Steve Stevenson
Sir Steve Stevenson
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Korsan Okulu - 4 : Define Avı Kısa Özet

  Korsan olmak istiyorsanız gitmeniz gereken okul Korsan Okulu. Bazı sınavlardan sonra (bknz. 1. kitap) okula kabul ediliyorsunuz. Sizinle birlikte kabul edilenlerle bir takım kurup derslerde başarılı olmalısınız tabii ama kendinizi geliştirmek için araştırmacı ruhunuzu harekete geçirip burnunuzu bazı işlere sokmaktan çekinmemelisiniz.

  Diyelim ki işler karıştı o zaman da arkadaşlarınızla yardımlaşarak her şeyi yoluna koymalısınız (bknz. 2. kitap). Bir de size tavsiyemiz eğlenmek amacıyla tehlikeli işler yapmaya kalkışacaksanız başınıza geleceklere hazırlıklı olun. Sonuçta karşınızda tüm denizlerin en korkunç korsanı Kızıl Sakal`ı bulabilir, okul müdürü Keskin Kanca`nın adaletine teslim olmak zorunda kalabilirsiniz (bknz. 3. kitap). Ne olursa olsun takım ruhunu elden bırakmayın ve her zaman aklınızı kullanın. Ve unutmayın, gerçek bir korsan her zaman en kritik anlarda bile soğukkanlılığını koruyarak sorunları çözmeyi ve bir çıkış yolu bulmayı başarır. (bknz. 4. kitap)

  Korsan Okulu`nun 4. kitabı Define Avı`nda kahramanlarımız (Deniz Kurdu Takımı) Kaptan Dolores ile birlikte Korkunç Korsan Kızıl Sakal`ın definesini arıyorlar. Haritanın söylediğine göre define Tüylü Ada`da. Ama daha adaya ayak basar basmaz öğretmenleri ortadan kayboluyor. Artık Deniz Kurdu Takımı sadece defineyi değil öğretmenlerini de bulmak zorunda. Defineye ulaşmak için haritayı izleyerek zorlu bir yolculuk yapmaları gerekiyor. Üstelik Tüylü Ada`da onları bekleyen konuklar var. Neyse ki yalnız değiller; yeni arkadaşları Dragon da onlarla birlikte. Peki Dragon onlara şans getirecek mi?

  İyi okumalar...

Korsan Okulu - 4 : Define Avı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.