Korkma Kalbim! - Bana Şiir Oku

Kutup Yıldızı Yayınları

Duran Savaş

100,00 TL
67,00 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
33,00 TL
Korkma Kalbim! - Bana Şiir Oku Hakkında Bilgiler
Türü: Şiir Kitapları
Sayfa Sayısı: 112
ISBN: 9786055291679
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Duran Savaş
Duran Savaş
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Korkma Kalbim! - Bana Şiir Oku Kısa Özet

  Benim şiirlerim..

  Şiir: sevginin aşkın kısacası hayatın ta kendisidir. Şiirsel yeteneğim, doğa olaylarını ve insanların gözlemle kabiliyetimin bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır ve çok eskiye dayanır. Doğanın güzelliği, gökyüzü, yıldızlar, ormanlar, hayvanlar, deniz dalgaları, insanların birbirleriyle olan ilişkileri beni hep etkilemiş ve hep bir ilham kaynağı olmuştur. Ben kendimi romantik bir adam olarak tanımlarım ve hayat penceresinden bakarken hep duygu tarafıyla olayları değerlendiririm. Şiirler konuşmaların bittiği dillerin sustuğu yerde duygusal olarak kendini ve kalbini anlatma sözünü dinletme aracıdır.

  Şiir bazen bir aşkın bir acının bir sarsıntının kalbe vuruş halidir şiir sevginin ne demek olduğunu sevgisizliğinde insan hayatında acı bir tramvaya sebep olduğunu anlatmaya yarayan kalbin sesiz sadece cümlelerle insanlara haykırdığı bir söylem biçimdir.

  Şiir, insanların mutlu ve mutsuz hallerini, denizi, doğayı, tutkuyu, gülmeyi ve ağlamayı anlatır. Benim duygu kalemimden geçerek satırlara dökülen şiirlerim ise kahramanlığı, isyanı, beşeri ve ilahi aşkı anlatır. Şiirlerimde herkes kendinden bir şeyler bulabilir. Çünkü bende sizlerden biriyim ne Sırçalı köşklerdeyim nede tepeden bakanlardanım sıradan bir ben-i Ademim..

  Bir kitapta daha siz gönül dostlarımla sevgi köprüleri kuracak olmanın heyecanı içerisindeyim benim kalemimden çıkan ama hepimizin duygularına tercüman olan bu kitabın müellifi ne kadar ben olsam da artık bu eser hepimizindir.

  Yolunuz sevgiden geçsin..

  Duygularınız hep şiiri seçsin..

 • 2. Hamur

Korkma Kalbim! - Bana Şiir Oku Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.