sadsad x
asdasd

Kokular Kitabı 2 - Parfümler

Everest Yayınları
63,00 TL
40,95 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
22,05 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Kokular Kitabı 2 - Parfümler Hakkında Bilgiler
Türü: Denemeler
Sayfa Sayısı: 625
ISBN: 9786051419305
Kapak: Ciltli
Vedat Ozan
Vedat Ozan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kokular Kitabı 2 - Parfümler Kısa Özet

  Bu dünyanın kokusu çıktı! 

  Gönül rahatlığıyla *burnunuzun dikine* gidebilesiniz diye hazırlanan Kokular Kitabı’nın Parfümler’e odaklanan bu yeni cildinde, koku dünyasının görünen yüzündeki hülyalı ifadelerin perde arkasına tanık olacaksınız. Hazır olun, beklentilerinizden farklı şeylerle karşılaşabilirsiniz.

  Sert bilimsel gerçekle yumuşak hayallerin tam ortasında bir yerde ayağı kaymadan durmaya çalışarak, Shalimar’dan cK One’a, Grasse’taki yasemin tarlalarından koku moleküllerine uzanan şaşırtıcı bir yolculuğa çıkacaksınız. Üstelik *koku* dendiğinde, Türkiye’de akla gelen ilk isim olan Vedat Ozan’ın
  *burnunuzda tüten* üslubuyla...

  Vedat Ozan, bu kez de mitolojiden kültürel tarihe, kimyadan ekonomi-politiğe, edebiyattan sinemaya girilmedik tarla bırakmadı. Parfüm kullanın veya kullanmayın; bu cilt vazgeçilmez başucu kitabınız olacak.

  Parfümler’den sonra parfümler, artık sizin için farklı kokacak...

  Ama hepsi bu değil. Bu ciltte tamamen parfümlere odaklanan Vedat Ozan iki cilt daha hazırlıyor; konunun *kültürel tarih* ve *lezzet* boyutları da var!

  *Kendimize karşı dürüst olalım; zamanı ve ruhunu bilmeden onu yansıtma iddiasıyla ortaya çıkan bir ürünü anlamamız mümkün değil. Korkmayın, kimya dersinden kaçıp tarih dersine yakalanmadınız. Ufak dedikodular ve fevkalade lüzumsuz bilgilerle donanmış ‘cemiyet haberleri’ türünden virüsler eksik değil kitapta...

  ‘Rahat olun’ yani, ‘sıkıntı yok’.*

Kokular Kitabı 2 - Parfümler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.