sadsad x
asdasd

Koku Tat His - 49 Engelsiz Tarif

Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 132
ISBN 9786056838071
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
46,30 TL %26
bkmkitap.com
Fiyatı
34,26 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
  • Koku Tat His - 49 Engelsiz Tarif Kısa Özet

    *Herkes yemek yapabilir. Engelsiz bir yaşam olabilir. Herkes üzerine düşen görevi yaparsa, bir de biz gençlere güvenirse bu hayat çok daha yaşanabilir olur.*
    Mekin Kutucular

    Lisede, üniversitede, uzak bir şehirde, yabancı bir ülkede, kısa süreli gittiğiniz bir yerde, yurtta, evde, misafirlikte mutfağa girip görerek, görmeden, hissederek, koklayarak, tadarak kendinizi, arkadaşlarınızı, tanıdıklarınızı, henüz tanımadıklarınızı şımartabilin diye lezzetten ödün vermeyen, anlaşılır, farklı damak tatlarına hitap eden 49 tarifle Mekin Kutucular’ın hazırladığı Koku, Tat, His: 49 Engelsiz Tarif, yan yana gelmez sanılan iki dünyayı, gören ve görmeyenlerin dünyalarını mutfağın tanıdık, bildik, sımsıcak atmosferinde bir araya getiriyor.
    Kitaptaki fotoğraflarda görme engellilerin gündelik hayatta kullandığı eşyalara yer verildi ve fotoğraflar görme engellilere uygun şekilde betimlendi. Görenlerle görmeyenler arasında bağ kurmak için kapakta Braille alfabesi kullanıldı. Görme engelli çocuk ve gençlerle kitaptaki tariflerin videoları çekildi ve videolarla bağlantılı karekodlar kitaba yerleştirildi. Okurlar, kitabı okuyup videoları izlerken görmeyenlerin dünyasına adım atmakla kalmayacak, belki görmeyenlerin hayatını kolaylaştırabilecek mutfak aletleri geliştirmeyi bile düşünecek.

Koku Tat His - 49 Engelsiz Tarif Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.