Kodi: Yeni Dünya Düzeni

Pusula Yayıncılık

Ferdi Battal

165,00 TL
135,30 TL
%18 indirim
Kazancınız
:
29,70 TL
Kodi: Yeni Dünya Düzeni Hakkında Bilgiler
Türü: Hikayeler
Sayfa Sayısı: 24
ISBN: 9786052359631
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2019
satis-icon
Satış Rakamları 32 adet satılmıştır.
Ferdi Battal
Ferdi Battal
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Kodi: Yeni Dünya Düzeni Kısa Özet

  *Kodi: Yeni Dünya Düzeni" bir yandan sosyal medya kullanımı, teknolojinin gelişimi, gelecekte oluşabilecek olası senaryolar ile ilgili konularda çocukları hazırlamayı amaçlarken bir yandan da sosyal medyanın erken yaşta kullanımının oluşturabileceği tehlikeleri fark ettirmeyi amaçlayan eğlenceli bir hikâye kitabı olarak ilkokul düzeyine uygun olacak şekilde yazılmıştır.
  *Kodi robotunu tasarlerken kendini çok mutlu hissediyordu.
  Tasarladığı robotu, herkesin görmesi gerektğini düşündü.
  Yaptığı robotun fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmalıydı.*

  *Kodi: Yeni Dünya Düzeni"  aynı zamanda Nöropisikolojik Eğitim Modeli`ne (PASS) göre düzenlenmiştir. İçerdiği etkinlikler ile çocuklarımızın hem eğlenceli zaman geçirmesi hem de zihinsel aktiviteler yapması amaçlanmıştır.

  "Kodi: Yeni Dünya Düzeni" 21.yy becerilerinden problem çözme, analitik düşünme, iletişim, insiyatif alma, takım çalışması, yenilikçilik gibi becerileri de desteklemektedir.

  Kitabımızın yazım sürecinde çeşitli uzman görüşleri alınarak düzenlenmiştir. Eğitim teknolojisi, oyunlaştırma uzmanları; sınıf öğretmenleri ile bilgisayar teknolojileri öğretmenleri ve psikolojik danışmanlar yazım sürecinde değerli görüşleriyle kitabımıza katkı sunmuştur.

 • 1. Hamur

Kodi: Yeni Dünya Düzeni Hakkında Yorumlar