185,00 TL
138,75 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
46,25 TL
Kod Adı Devrim Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 456
ISBN: 9786059800242
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Cengiz Yalçın
Cengiz Yalçın
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Kod Adı Devrim Kısa Özet

    Panik, Suudi Arabistan Rub`al Khali çölünde gerçekleştirilen mini nükleer patlama ile başladı. Gizemli bir aktör emperyalizmin güdümünde mezhep savaşlarının yaşandığı bölgeye kimseden izin almadan yerleşip kibirli krallara, emirlere, şeyhlere, bu coğrafyada ben de varım mesajını veriyordu. ABD`nin bu olaya kayıtsız kalması beklenemezdi, CIA, NSA ve diğer güvenlik birimlerine alarm verildi.

    Dünyada üretilen ekonomik değerin yüzde doksanını elinde bulunduran finans çevrelerini bir korku sardı. Yapacak işi, gidecek yeri, barınacak evi olmayan, cahil, çaresiz ve çaresizliğini öfkeye dönüştürmüş, yaşamasını değil ölmesini ve öldürmesini bilen insanları, holdinglere, krallara ve diktatörlere hizmet vermek için organize eden istihbarat örgütleri, kurdukları sömürü düzenini devam ettirmek için aldıkları önlemlerin yeterli olmadığını anladılar. Patlama yaklaşmakta olan yani bir devrimin işaret fişeğine benziyordu.

    Toplumu terör belasından kurtarıp uygar dünya ile eklemlenmiş bir Orta Doğu kurmaya çalışan romantik devrimci Ömer Lütfü ile MOSSAD ajanı Nesim Jaffe arasında yaşanan ölüm kalım savaşı. Dünya enerji piyasasını kontrol eden Pole Enerji`nin kural tanımaz CEO`su Henry Regis`nin çılgın projesi; Pakistan uyruklu nükleer fizikçi Cemal Şehnaz ve onu izlemekle görevli CIA özel ajanı Simonetta Petros. Tesadüfler ayrı dünyalarda yaşayan bu insanları bir araya getirir ve gezegeni nükleer felaketten kurtarmak için kader birliğine iter. Bunun bir karşılığı olacaktır elbette.

  • 2. Hamur

Kod Adı Devrim Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.