sadsad x
asdasd
40,28 TL
32,63 TL
%19 indirim
Kazancınız
:
7,65 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Kocama Tuzak Kurdum Hakkında Bilgiler
Türü: Polisiye Romanlar
Sayfa Sayısı: 265
ISBN: 9786056409998
Kapak: Ciltsiz
Şule Şahin
Şule Şahin
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kocama Tuzak Kurdum Kısa Özet

  "Psikolojik Kadın Polisiyeleri" dizisinden nefes kesen bir gerilim romanı daha…Kocama Tuzak Kurdum

  Macera işte buna denir. Aşk-cinayet-aldatılma ve intikam üzerine Şule Şahin`den yine psikolojik incelemelerle dolu bir kadın polisiyesi…

  "Akıl bilsen bizlere ne tuzaklar kurar. En kararlı insanın bile karşı koyamayacağı bir mazereti, ancak o kişinin kendi aklı bulabilir ve yolundan çevirir. Yani sana karşı sen."

  Bir kadının adım adım uyguladığı intikam planları ve kocasına kurduğu tuzaklar…Son satırına kadar elinizden bırakamayacağınız, soluk soluğa okunan cinayet, aşk ve psikolojik çözümlemelerle dolu heyecanlı bir polisiye

  Hayata ve kadınlara dair her şey …

  "Bugüne kadar sessiz kalarak özenle koruduğum evliliğimin, kocaman ağızlı bir masal canavarı gibi aslında beni yutmakta olduğunu fark etmemle, geri plana ittiğim aklımı ve sezgilerimi kullanarak, gelecekten korkmamaya karar verişim o geceye rastlar. Bir zamanlar başımı döndüren kocam, kaderimizin yazılı olduğu defterden silinmek üzereydi. Dışarıda nefsini köreltip hevesini aldıktan sonra eve posası gelen bir koca asla istemediğime karar vermiştim artık."

  "Ve işte kadınlarla erkekler arasındaki fark! Kadınlar intikam planı yapar ve uygular, erkeklerse akıllarına ilk geleni…"

  Psikolojik Polisiye Romanlar Serisinin ilk romanı olan Kopmuş İp`ten sonra yayınlanan Kocama Tuzak Kurdum ve Kırmızı Kadifenin Sırrı ile seri tamamlanıyor.

Kocama Tuzak Kurdum Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.