39 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA, 39 TL altı ise 4,50 TL

Kızıl İsyan Serisi Özel Kutulu Set (3 Kitap Ciltli) - Pierce Brown | b
%36 indirimli

Kızıl İsyan Serisi Özel Kutulu Set (3 Kitap Ciltli) - Pierce Brown

ISBN/BARKOD : 9786052990322
Yayınevi : Pegasus Yayınları
Yazar : Pierce Brown
Sayfa Sayısı : 1488

Kızıl YükselişBen dünyaları ateşe verecek kıvılcımım. Ben zincirleri kıracak çekicim. Ben halkımın ve esaret içinde yaşayan herkesin umuduyum. Çünkü biliyorum ki insan kendini köleleştiren adaletsizlikle özgürleşemez. Gelecekte, Yazının devamı...

Satışta
39 TL ve üzeri Siparişlerinizde

KARGO BEDAVA

Etiket Fiyatı : 119,70
BKM Fiyatı : 76,61
Kazancınız : 43,09

Kızıl Yükseliş

Ben dünyaları ateşe verecek kıvılcımım. Ben zincirleri kıracak çekicim. Ben halkımın ve esaret içinde yaşayan herkesin umuduyum. Çünkü biliyorum ki insan kendini köleleştiren adaletsizlikle özgürleşemez. Gelecekte, renk kodlarına göre sınıflara ayrılmış Toplum'un en alt sınıfını Kızıllar oluşturmaktadır. Diğer bütün Kızıllar gibi Darrow da, Mars'ı yeni nesiller için yaşanılır bir gezegen haline getirdikleri inancıyla günlerini madenlerde çalışarak geçirmektedir. Üstelik bunu severek ve isteyerek yapmakta, kanı ve teriyle çocuklarına daha iyi bir dünya bırakacağına inanmaktadır.

Ancak Kızıllar kandırılmıştır. Darrow, halkının yozlaşmış yönetici sınıfın kölesinden başka bir şey olmadığını keşfettiğinde adalet özlemi ve kaybettiği aşkının anısıyla hırslanır. İnsanlığın yeni nesil Altın hükümdarlarının güç için mücadele ettiği efsanevi Enstitü'ye sızmak için her şeyden vazgeçer. Hayatı ve medeniyetin geleceği pahasına en başarılı ve en vahşi Altınlarla rekabet etmek zorunda kalacak olan Darrow'un düşmanlarını yenmek için artık yapmayacağı şey yoktur… Bu, onlardan birine dönüşmek anlamına gelse bile.

"Olağanüstü bir macera, nabzınızı hızlandıracak bir serüven… Pierce Brown'ın çarpıcı ilk romanı Açlık Oyunları, Sineklerin Tanrısı ve Ender'in Oyunu'nu anımsatıyor. Başınızı döndürmek için gereken her şeye sahip."

-Entertainment Weekly

Altın Oğul

Altın yüzlerden oluşan bir denizde sürükleniyorum. Burada sadece güçlü olan hayatta kalabilir. Sadece akıllı olan yönetebilir. Hâlâ oyun oynuyorum ama bu, oyunların en ölümcülü. Ben yüzyıllardır köleleştirilen halkımın kılıcıyım. Bağışlamayacağım. Ve unutmayacağım.

Mars Enstitüsü'ndeki amansız rekabetten zaferle çıkan Darrow, namı diğer Azrail, yönetici seçkinler arasında saygın bir konuma yükselmiş, en zalim ve zeki Altınlara; Eşsiz Yaralılara katılmıştır. Ancak Darrow onlardan biri değildir: Geleceğin yalanlar üzerine kurulu olduğu, trajediyle dolu, unutamayacağı ve affedemeyeceği bir geçmişi vardır.

Sistemi içeriden yıkma hedefine ulaşmak için herhangi bir Altın değil; en iyi, en güçlü, en zeki, en vazgeçilmez Altın olmalıdır. Halkını aydınlığa çıkarmasının başka yolu yoktur ancak bu yol boyunca attığı her adım, Darrow'un kendi gölgesini biraz daha karartacaktır.

"İlk kitaptan çok üstün bir devam kitabı; öncülünü akla gelebilecek her bağlamda bir adım öteye taşıyor… Bilimkurgu hayranları için yılın en iyi kitabı olmaya aday."

-Torcom

"Pierce Brown'ın evreninde ilkellik ile yüksek teknoloji yan yana geliyor; aldatmaca ve kahramanlıkların dozu artıyor, macera da asla hız kesmiyor. Darrow ise daha ağır fiziksel ve duygusal çatışmalara giriyor."

-Amazoncom, Seira Wilson

"Sürükleyici… Altın Oğul normalde bir üçlemenin son kitabından beklenecek, distopyaları yerle bir eden türde bir macera ve klişelere başkaldıran bir devam kitabı."

-Entertainment Weekly

Sabah Yıldızı

Her şey kaybedildiğinde onur ölümü emreder ama yaşayanlar için hala umut var.

Altınlar tüm evrene hükmedebilsin diye zincire vurulmuş tüm renkler için.

Yalnız değilim. Kurban değilim.

Ben Azrail'im.

Acı çekmeyi bilirim.

Karanlığı bilirim.

Hikaye böyle bitmeyecek.

"Pierce Brown, bilimkurgunun en gizli kalmış sırrı. Üçlemenin çarpıcı ve ilham verici son kitabı öyle bir gerilimle dolu ki satırlar arasında yere iğne düşse duyuyorsunuz."

- Entertainment Weekly

"Yepyeni bir bilimkurgu nesli yetiştiren bu seri, beklentileri fazlasıyla karşılayan, kor gibi kızıl bir sona ulaşıyor."

- Amazon.com, Adrian Liang

"Brown, Frank Herbert'ın Dune'undaki gibi, tarih ile mitoloji arasındaki gölgelerde var olan karakterle dolu, çok katmanlı, alternatif bir evren yaratıyor. Muazzam serinin sonu iddialı ve tatmin edici."

- Kirkus Reviews

Darrow huzur içinde yaşayabilecekken düşmanları ona savaş getirmiştir. Altın yöneticiler karısını asmış, halkını köleleştirmiştir. Darrow ise karşı koymaya kararlıdır ve Altınların arasına sızmak için her şeyini riske atmıştır. Toplum'un en güçlü savaşçılarını yenip rütbesini yükseltmiştir. Ancak hiyerarşiyi içeriden çökertecek devrime adım adım yaklaşırken aniden sırtından vurulmuştur.

Tüm hayatının birikmiş öfkesine ihanetin acısı eklenmişken karanlığa kapılmamaya çalışan, bu süreçte Altın dostlarına sadakati ve özgürlük arzusu arasında hırpalanan Darrow, Güneş Sistemi'nin kaderi omuzlarındayken her zamankinden daha savunmasızdır. Onun gerçek kimliğini bilen eski müttefikleri, sadakatlerini koruyacak mıdır? Altınlara karşı ayaklanması başarıya ulaşabilecek midir? Darrow başlattığı iç savaşı mutlak zafere taşımaya çabalarken Altın tiranlara karşı direnen milyonlarca insanın hayatını değiştirecek seçimler yapacaktır.

"Mükemmel… Yıldızlararası iç savaşı çok tatmin edici bir sona ulaştırırken coşkulu nutukları, parçalanan ailelerin hikâyelerini ve çarpıcı çatışma sahnelerini okura ön sıradan izletiyor."

-Publishers Weekly

"Yıldız Savaşları'nda Jedi'ın Dönüşü neyse, Kızıl İsyan üçlemesinde de Sabah Yıldızı o…"

-Torcom

Ürün Özellikleri

Boyutlar

13.50x21.00

Dil

Türkçe

Kağıt Tipi

2. Hamur

Sayfa Sayısı

1488

ISBN

9786052990322

Kategori

Edebiyat Bilimkurgu

Yayınevi

Pegasus Yayınları

Axess
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
3
25,54   
76,61   
6
12,77   
76,61   
9
8,51   
76,61   
Bonus Kart
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
3
25,54   
76,61   
6
12,77   
76,61   
9
8,51   
76,61   
Paraf Kart
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
3
25,54   
76,61   
6
12,77   
76,61   
9
8,51   
76,61   
Worldcard
Taksit Sayısı
Taksit tutarı
Genel Toplam
3
25,54   
76,61   
6
12,77   
76,61   
9
8,51   
76,61   

Kullanıcı Yorumları

Yorum yaz
Mürüvvet Bilge Deniz Tarih: 25.04.2017 18:08
okumak istiyorum bu kitabı, ilgimi çekiyor
Yasemin Meral Tarih: 23.04.2017 17:31
aşırı derecede merak ettiğim bir seri. umarım benim olur
Hatice Nur Tarih: 21.04.2017 11:01
benim olsun artık bu seri.. :((
Hatice Nur Tarih: 30.12.2016 10:25
Bu kitabı istiyorum, çünkü; distopyaları yerle bir eden türde bir macera, bilimkurgu, gerilimmm... aman Allahımmmm daha ne isterim.. :))) bu seri benim olsunnn... :)
Hatice Nur Tarih: 29.12.2016 23:25
distopyaları yerle bir eden türde bir macera, bilimkurgu, gerilimmm... aman Allahımmmm daha ne isterim.. :))) bu seri benim olsunnn... :)

Kapat