sadsad x
asdasd
30,00 TL
24,00 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
6,00 TL
Kıssadan Hisse Hakkında Bilgiler
Türü: Denemeler
Sayfa Sayısı: 166
ISBN: 9789752454927
Kapak: Ciltsiz
Ahmet Gürsoy
Ahmet Gürsoy
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kıssadan Hisse Kısa Özet

  Genel hatları ile biraz da borsa ile ilgili fikirlerimi yazdım. Pek tabiki bunlar yaşanmış tecrübelerim ile çıkarılmış sonuçlar. Bu kitap, beklenildiği şekilde bir borsa eğitim kitabı değildir. Çocukluğumdan bugüne kadar yaşadığım yaşattığım hikayelerimi yazdım. Geldiğim yeri asla unutmayacak bir sade vatandaş olarak, tüm doğallığım ile aktarımlar yapıp , bir hayata daha dokunmak istedim.

  Kitabı yazarken, acabalarım olmadı. Kaygılarım olmadı. Neticede ünlü bir yazar da değilim, otoritelerden oluşan bir jüriden puan derdim de yok. Büyük bir heyecan ile samimiyet ile yazdım..

  Çocukken hayaller kurardık. Okul bitse de yazın oynasak.. Ortaokulda lise sınavı hayali, lisedeyken üniversite, sonra iş kariyer, kıl tüy..

  Sürekli değişen gelişen hedefler hayaller. Evlenirsin yine değişir. Çocuklarımı okutayım, evlendireyim, torun torba falan filan. Şak bir bakmışın hayallerin bir sahil kasabasına yerleşmek olmuş..

  Kısaca çan eğrisinde tepeden dönüş başlamış, bayır aşağı iniyorsun…

  Bu kitapta yakalayabileceğiniz ufak detaylar, son hayalinize çan eğrisi tepesinden dönmeden ulaşmanızı sağlayabilecek detaylar.

  Bu yüzden yazdım. Yazmam için motivasyon kaynağım kıymetli dostum Sedat Balun ve sosyal medya takipçilerime teşekkürlerimle…

Kıssadan Hisse Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.