70,00 TL
53,90 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
16,10 TL
Kişiye Özel Hakkında Bilgiler
Türü: Genel İslam Kitapları
Sayfa Sayısı: 144
ISBN: 9789756062098
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2011
satis-icon
Satış Rakamları 43 adet satılmıştır.
Mehmed Alagaş
Mehmed Alagaş
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Kişiye Özel Kısa Özet

    Ciddi ve samimi bir kardeşleriyle karşılaştıkları zaman, bu kardeşlerine soru yönelten bazı müslümanlar vardır. Bunların soruları akademik sorular değildir. Bunların soruları, sadece bilgilenmek, bilgiye bilgi katmak için yöneltilen sorular değildir. Bunlar dertlerini bilen, dertli müslümanlardır. Yönelttikleri sorular meraklarından değil, dertlerinden kaynaklanan sorulardır. Bu dert ile yaşaran ve bu yaşlarla aydınlanan gözleriyle size bakarak,* Ne yapalım can, ne yapalım kurban, ne yapalım kardaş? * derler.

    Yüreklerden, gönüllerden yükselen bu sorular karşısında, boynunuzun büküldüğünü, dilinizin tutulduğunu hissedersiniz. Susmak geçer içinizden, susmanın ve suskunluğun gölgesine sığınmak istersiniz.

    Ancak az da olsa bazı şeyleri bilmenin verdiği sorumlulukla titreşen yüreğinizden, sessiz fısıltılar yükselir. * Dinle can, dinle kardaş....* hitabıyla başlayan fısıltıları, yürekleri ile yüreğinize ortak olan bu kardeşlerinize iletmek istersiniz. İşte bunları içeren elinizdeki kitap, herkesin okuması için değil, sadece bu canlara, bu kardeşlere, bu kişilere özeldir.

  • 2. Hamur

Kişiye Özel Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.