Kırk Yazarla Ufka Doğru

Çıra Yayınları

Aydın Başar

120,00 TL
81,60 TL
%32 indirim
Kazancınız
:
38,40 TL
Kırk Yazarla Ufka Doğru Hakkında Bilgiler
Türü: Genel İslam Kitapları
Sayfa Sayısı: 303
ISBN: 9786059853934
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2015
Aydın Başar
Aydın Başar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Kırk Yazarla Ufka Doğru Kısa Özet

  Şırnak’ta bir müddet öğretmenlik yaptıktan sonra 2009 yılında İstanbul’a taşınmamızla birlikte ilim ve irfan dünyasının güzide şahsiyetleri ile tanışıp sohbet etme imkânı buldum. Onların tecrübe ve birikimlerinden karınca kararınca istifade etmeye çalıştım.

  *Büyüklerine hürmet etmeyen bizden değildir.* (Buhârî, Edebü’l Müfred, 354) hadis-i şerifi mucibince onlara hürmet göstermeye gayret sarfettim. Zannedersem hayatımda bunun birçok bereketini gördüm. İyilik ve hayırların büyüklerle beraber olduğunu çok şükür farkettim.

  2010 ile 2015 yılları arasında çeşitli yayın organlarında yayınlamak üzere onlarla yüz yüze mülakatlar yaptım. Bu mülakatlardan bir kısmını işte bu elinizdeki kitapta topladım.

  Sizlerden de bu kitabı bilhassa gençlere ulaştırma anlamında katkılarınızı bekliyoruz. Çünkü bu kitapta ilimden irfana, ahlaktan adab-ı muaşerete, tarihten tasavvufa, evlilikten çocuk eğitimine kadar Müslüman gence lazım olabilecek birçok konuda bilgiler bulunuyor.

  İrfan toplumunu oluştumaya giden yolda büyüklerimizin bu birikimlerinin okuyucularımıza faydalı olacağına yürekten inanıyoruz.

 • 2. Hamur

Kırk Yazarla Ufka Doğru Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.