sadsad x
asdasd
27,78 TL
16,67 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
11,11 TL
Keyfi Tavır Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 192
ISBN: 9786055302894
Kapak: Ciltsiz
Lena Andersson
Lena Andersson
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Keyfi Tavır Kısa Özet

  Ester Nilsson şair ve yazar, ilişkisi yolunda giden, aklı başında bir kadındır. Ta ki, bir gün ünlü sanatçı Hugo Rask hakkında bir konuşma yapması istenene kadar. Sanatçının kendisi de dinleyiciler arasındadır ve Ester'in hayranlığından son derece memnundur.

  Ester'in hayatı, bundan sonra, bu görüşme ve onu takip eden olaylar zinciriyle bağlantılı hale gelir. Önce erkek arkadaşını terk eder ve ardından Hugo ile hayali bir ilişkiye sürüklenir. Ester adama sırılsıklam âşık olur; Hugo, onun düşüncelerini tüketir. Gerçekten de Ester zihninde, Hugo ve kendisinin bir çift olduğundan emindir.

  Yavaş yavaş ve acıyla, Ester, kendi ilişki algısıyla Hugo'nunkinin tamamen farklı olduğunu anlamaya başlar.

  İsveç'in en prestijli edebiyat ödüllerinden August Ödülü'ne değer görülen ve yirmiden fazla dile çevrilen Keyfi Tavır, aşk arayışında kendimizi nasıl seve seve kandırdığımız hakkında bir roman.

  "Kitap yükte hafif, fakat her kelime üzerinizde yumruk yemiş gibi bir etki bırakıyor; her cümle o kadar bilgece ve komik ki, alıntı yapmamak için kendinize zor engel oluyorsunuz. Andersson'un küçük gündelik talihsizlikler üzerinden duyguları ve ortamı anlatma konusundaki yeteneği olağanüstü." -The Guardian

  "Kaygılı İsveçli entelektüellerin felsefi atışmalarının beni bu kadar etkileyeceğini düşünmezdim, ama işte! Jenni bu kitabı 'Harika, mutlaka okumalısın,' diyerek önerdi ve kesinlikle haklıydı." -Lena Dunham , Bildiğin Kızlardan Değil'in yazarı ve Girls dizisinin yaratıcısı.

  "Ne yazık ki çoğu kadın bu hikâyeyi yaşamıştır. Gerçi pek azı yaşadıklarını bu denli iyi anlatabilecektir. Etkileyici." -Lionel Shriver, Kevin Hakkında Konuşmalıyız'ın yazarı.

Keyfi Tavır Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.