Kendin Olma Kılavuzu

Sola Unitas

Betsy Polatin

270,00 TL
189,00 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
81,00 TL
Kendin Olma Kılavuzu Hakkında Bilgiler
Türü: Gelişim Psikolojisi Kitapları
Sayfa Sayısı: 376
ISBN: 9786256974173
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2022
satis-icon
Satış Rakamları 16 adet satılmıştır.
Betsy Polatin
Betsy Polatin
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Kendin Olma Kılavuzu Kısa Özet

    Her birimiz günlük hayatta var olduğuna emin olduğumuz bir benliğe sahibiz. Peki ya göründüğümüzden daha fazlası varsa? Ya benliğimizin sadece alışılmış kalıpları, kayıp parçaları değil, aynı zamanda evrenin büyük, ışıltılı alanıyla ve bize sunduğu olasılıklarla bir bağlantıyı da içeren genişletilmiş bir versiyonu varsa? 
    Kendin Olma Kılavuzu, beden, zihin ve ruhun anlaşılmasını ve birliğini kolaylaştırmak için açık, özlü ve oldukça basit bir dizi açıklama ve egzersiz sunan, kendini tanıma ve kendini geliştirmeye yönelik benzersiz ve kapsamlı bir yaklaşımdır. Birçoğumuz birbirimizle, gezegenle, kendimizle ve bedenlerimizle olan bağlantımızı kaybettik ve bu da sıkıntı ve rahatsızlığa neden oldu. Ancak gerçekte, içimizde sağlık ve esenliğe erişmek için canlandırmayı ve kendi yararımıza kullanmayı öğrenebileceğimiz zengin kaynaklara sahibiz. Bu kitaptaki egzersizleri herkes kişisel keşif ve gelişim için kullanabilir. 
    Kendin Olma Kılavuzu, içinizde zaten var olanı kullanmayı öğrenmenize ve potansiyelinizi genişletmenize yardımcı olacak! Yaptığınız her şeyi her dakika biraz daha var olarak yapmayı öğrenin. Bu kitap hem öğretici hem de ilham verici! 

  • 2. Hamur

Kendin Olma Kılavuzu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.